سایت چادگان

کتابخانه مرکزی شهرستان چادگان احداث خواهد شد

کدخبر: 25855
آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در ساعت ۹:۵۵ ب.ظ

مجتبی درویشی در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری و اطلاع رسانی چادگان گفت:هفته کتاب و کتاب خوانی یاد و خاطره مفسر بزرگ جهان اسلام علامه طباطبایی می باشد که این مناسبت را به اهالی کتاب و مطالعه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

وی در ادامه به تشرح برنامه های هفته کتاب پرداخت و افزود:عضویت رایگان در این هفته یکی از اقدامات مهم کتابخانه های عمومی شهرستان چادگان می باشد که مراجعین  می توانند به صورت حضوری در کتابخانه ها یا مراجعه به آدرس الکترونیکی www.samanpl.ir مراجعه نمایند.

درویشی به نشست برگزاری کتاب خوان در هفته کتاب اشاره کرد وگفت: افراد شرکت کننده در حوزه های مختلف به معرفی کتاب های خوانده شده به سایرین می پردازند.

وی دیگر برنامه های ویژه اداره کتابخانه های عمومی در بیست و سومین دوره هفته کتاب را برگزاری مسابقه نقاشی میان دانش آموزان با موضوع کتاب و کتاب خوانی،تقدیر از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی،بازدید گروه های مختلف از کتابخانه های عمومی شهرستان برای آشنایی با کتابخانه و خدمات آن ،معرفی کتاب به صورت روزانه در ایام هفته کتاب به اعضا وادارات جهت اطلاع رسانی به افراد زیر مجموعه دانست.

در پایان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چادگان از راه اندازی کتابخانه عمومی در روستا های فراموشجان، گشنیزجان و همچنین احداث کتابخانه مرکزی چادگان در آینده نزدیک خبر داد.

انتهای پیام/