• کدخبر: 29293
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۰۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
  • چاپ خبر
پیام تقدیر و تشکرفرماندار چادگان در خصوص انتخابات:

حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات رزمایشی ملّی و خلق حماسه ای دیگر بود/از حضور پرشور مردم سپاسگزاریم

فرماندار شهرستان چادگان در پی برگزاری انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیام تقدیر و تبریکی صادر نمود.

به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری واطلاع رسانی چادگان ، حبیب اله معتمدی فرماندار شهرستان چادگان با صدور پیامی از حضور پرشور و آگاهانه ملّت شریف و انقلابی ایران به خصوص مردم ولایتمدار شهرستان چادگان در روز برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و سپاسگزاری  نمود.

متن پیام جناب فرماندار شهرستان چادگان به شرح زیر است :

بسم الله الرّحمن الرّحیم

مردم آگاه و غیور شهرستان چادگان

حضور پرشور و آگاهانه شما، در پای صندوق های رای؛ رزمایشی ملّی و خلق حماسه ای دیگر بود که اقتدار و صلابت نظام مقدّس جمهوری اسلامی را انعکاسی جهانی داد.

بی گمان این خیزش فراگیر مردمی، در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حماسه عظیم دیگری در کشور پر صلابت و با بصیرت ایران اسلامی رقم زد و خاری در چشم مستکبران و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

ستاد انتخابات در سایه منویّات مقام معظم رهبری با تدابیر دولت محترم و مشی اعتدالی، عازم خلق حماسه ستُرگ دیگری در هفتم اسفندماه بود، که به حول و قوّه الهی و به همّت راسخ و چشمگیر ملّت غیور ایران، این برگ زرّین در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت جهانی رسید.

اینجانب خلق این حماسه ماندگار و حضور پر شور و همیشه در صحنه مردم شهرستان چادگان را همگام با سراسر کشور تبریک عرض نموده و گرامی می دارم و از همه اقشار جامعه و گروه های مختلف به ویژه کاندیداهای محترمی که اصول اخلاق انتخاباتی را سرلوحه کار خویش قرارداده و با حضور گرم و فعّال خود باعث ایجاد رقابتی سالم و با نشاط در جامعه شدند و اتّحاد، همدلی و همزبانی کشور را به تصویر کشیدند تقدیر و تشکر می نمایم، و ضمن تبریک به منتخب مردم عزیز شهرستان چادگان ، جناب آقای دکتر ترکی برای ایشان آرزوی موفقیت می نمایم.

حبیب اله معتمدی

فرماندار شهرستان چادگان

درج دیدگاه

اخرین اخبار