• کدخبر: 32233
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۴۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
  • چاپ خبر
رئیس کمیته امداد چادگان پاسخ می دهد؛

مردم و مسوولان چگونه می‌توانند در تأمین سحری و افطار نیازمندان کمک کنند؟

رئیس کمیته امداد چادگان از نحوه شرکت نمودن مردم و مسوولان شهرستان چادگان در طرح «توشه برکت» به منظور مشارکت و همکاری در کمک رسانی به خانواده‌های نیازمند در ماه مبارک رمضان سخن گفت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) چادگان در گفتگو با خبرنگار چادگان نا گفت: طرح توشه برکت به منظور مشارکت و همکاری همه جانبه اقشار مختلف مردم و مسوولان در این امر خداپسندانه و بر اساس سنت پیامبراعظم (ص) و سیره امیر مؤمنان علی(ع)  در رسیدگی به نیازمندان در شهرستان چادگان برگزار می شود.

وی با بیان این که طرح توشه برکت با شعار «هر خانواده اهل سخاوت، تأمین هزینه یک سبد غذایی نیازمندان» به نحوی که هیچ سفره ای در ماه مبارک رمضان خالی از مواد غذایی ضروری در افطار و سحر نباشد افزود:این طرح با همکاری نهادها، سازمان ها، و دستگاه های اجرایی درکلیه مراکز نیکوکاری، بسیج، مساجد و مصلی های نماز جمعه و بازار در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.

حمید رضا طاهری تصریح کرد:در این راستا این نهاد در نظر دارد در ماه مبارک رمضان جهت برطرف کردن نیاز معیشتی ۲۸۳۰ خانوار تحت پوشش، یک سبد غذایی و یا درصدی از مبلغ سبد مذکور برای نیازمندان به ارزش تقریبی ۵۰۰ هزار ریال را با همکاری مردم خیر و کلیه سازمان‌ها و نهادها در سطح شهرستان به‌انجام رساند.

وی خاطرنشان کرد: نیکوکاران می‌توانند با اهداء یک کیسه برنج ۵ کیلوئی، یک بسته ماکارونی، یک بسته سویا، یک بسته پنیر، یک قوطی روغن و مقداری حبوبات و یا پرداخت مبلغ ۵۰۰ هزار ریال وجه یک سبد غذایی و یا تامین وجه درصدی از مبلغ کل سبد با تحویل به کمیته امداد چادگان اقدام نمایند.

طاهری ضمن تقدیر و تشکر از همراهی های همیشگی مردم سخاوتمند شهرستان چادگان با کمیته امداد ابراز امیدواری کرد و گفت: با مشارکت و همکاری همه جانبه اقشار مختلف مردم، برکت ویژه ای از اجرای این طرح به نیازمندان و خانواده های تحت حمایت برسد.

طاهری اضافه کرد به همین منظور شماره حساب جاری ۲۳۲۹۵۴۵۰۰۱ ۰۱۰ و شبای ۳۷۰۱۹۰۰۰۰۰۰۰۱۰۲۳۲۹۵۴۵۰۰۱ IR نزد بانک صادرات شعبه چادگان کد (۲۳۲۵) بنام کمکهای امانی جهت دریافت کمک های نقدی مردم نوع دوست در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار