• کدخبر: 34596
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۰۴ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۲۵
  • چاپ خبر
تحولات جهان اسلام

گسترش عملیات نیروهای انصارالله یمن در عمق خاک عربستان/نظامیان قطری در دام نیروهای یمنی افتادند/ نقشه+تصاویر

نیروهای ارتش یمن با کمک نیروهای مردمی «انصارالله» موفق شدند علاوه بر پاکسازی بخش هایی از استان تعز، تعدادی روستا و پایگاه را در خاک عربستان سعودی از وجود نظامیان رژیم سعودی پاکسازی کنند.

به گزارش چادگان نا، نیروهای یمنی در جواب حملات وحشیانه جنگنده های رژیم سعودی، عملیات خود را در خاک عربستان گسترش دادند و نیروهای ویژه ای را به خاک عربستان اعزام کردند.این یگان ویژه وابسته به ارتش یمن برای انجام عملیات مشترک با انصارلله به منطقه جیزان واقع در جنوب عربستان اعزام شده است.

نیروهای ارتش با کمک نیروهای مردمی «انصارلله» موفق شدند در ادامه عملیات خود در خاک عربستان بر تعدادی روستا و پایگاه نظامی بنام های «الحثیره،الفریضه و الفواز» و چند موضع نظامی سعودی در شهر «جیزان» در جنوب عربستان مسلط شوند و ده ها نظامی سعودی را به هلاکت رساندند.

%d9%86%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d9%86دریافت نقشه با کیفیت

همزمان نیروهای یمنی مستقر در یمن به پاکسازی شهرهای آلوده به نظامیان وابسته به منصور هادی و رژیم سعودی ادامه دادند.یگان موشکی نیروهای یمنی موفق شدند یک پایگاه تروریست ها را در جنوب یمن مورد هدف قرار دهند که در اثر این حملات دستکم ۲۵ مزدور وابسته به رژیم سعودی به هلاکت رسیدند.

همچنین نیروهای یمنی موفق شدند در درگیری با نظامیان وابسته به منصور هادی و ائتلاف عربی ضد یمن، تعدادی از نظامیان قطری را به دام بیندازند و سه تن از آنان را به هلاکت برسانند.

جنگنده های سعودی در ادامه جنایت جدید خود حملات وسیعی را علیه مناطق مسکونی استان های «صعده،حجه و صنعا» انجام دادند که در اثراین حملات ده ها تن از جمله کودکان و زنان شهید و زخمی شدند.همچنین خسارت زیادی را به خانه ها و اموال عمومی و خصوصی وارد کردند.

انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

اخرین اخبار