• کدخبر: 35934
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۳۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
  • چاپ خبر
رئیس اداره هواشناسی چادگان خبر داد؛

میزان بارش باران در چادگان به ۵۵٫۸ میلی متر رسید

حسن عسگری گفت: بارندگی ۳۵ ساعته گذشته در شهرستان چادگان که ازصبح پنج‌شنبه تا ساعت ۲۰ روز جمعه به صورت باران کماکان ادامه دارد، به ۵۵٫۸ میلی‌متر رسیده است.

رئیس اداره هوا شناسی چادگان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری و اطلاع رسانی چادگان اظهار کرد: بارش باران پاییزی از  صبح پنج شنبه ۱۱ آذر ماه در شهرستان بصورت پراکنده شروع شد و تا روز جمعه ۱۲ آذر کما کان ادامه دارد.

حسن عسگری به میزان بارش در روز پنج شنبه و جمعه اشاره کرد و افزود: مجموع میزان بارش در این دو روز اخیر تا ساعت ۲۰ شب جمعه، به ۵۵٫۸ میلی متر رسید.

وی تصریح کرد: بیشترین میزان بارش در روستای فراموشجان که یکی از روستاهای بخش چناررود شهرستان چادگان می باشد با  ۹۰ میلی متر تا ساعت ۲۰ امشب گزارش شده است.

عسگری با اعلام این خبر که از ابتدای مهر امسال تا ۱۰ آذر ماه، تنها ۸٫۱ میلی متر بارندگی در چادگان رخ داده بود تأکید کرد: این میزان بارندگی بسیار کمتر از میزان بارندگی در زمان مشابه سال های قبل بود که با بارش دو روز گذشته میزان بارندگی به ۶۳٫۹ میلی متر رسیده است.

وی در خصوص بارندگی های دو روز گذشته گفت: همانطور که قبلا هم پیش بینی شده بود و اطلاعیه های هواشناسی از طریق شبکه دولت به مسئوولان شهرستانی فرستاده شده بود، بارندگی های بسیار خوبی از روز ۱۱ آذرماه در شهرستان شروع شد.

رئیس اداره هوا شناسی چادگان از سامانه بارشی تا قبل از شروع هفته جدید خبر داد و افزود: این سامانه بارندگی به شدت ضعیف می شود و در روز شنبه هفته آینده، انتظار بارندگی های مقطوع و پراکنده در شهرستان را شاهدخواهیم بود.

انتهای پیام/چ

نویسنده

نوشته شده توسط میزان بارش باران در چادگان به ۵۵٫۸ میلی متر رسید | کلیک جوان|تفریحی و سرگرمی|اخبارایران و جهان|ورزشی| در آذر ۱۲ام, ۱۳۹۵

[…] اداره هوا شناسی چادگان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری و اطلاع رسانی چادگان اظهار کرد: بارش باران پاییزی از  صبح پنج شنبه ۱۱ آذر […]

نویسنده

نوشته شده توسط میزان بارش باران در چادگان به ۵۵٫۸ میلی متر رسید در آذر ۱۲ام, ۱۳۹۵

[…] اداره هوا شناسی چادگان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری و اطلاع رسانی چادگان اظهار کرد: بارش باران پاییزی از  صبح پنج شنبه ۱۱ آذر […]

نویسنده

نوشته شده توسط میزان بارش باران در چادگان به ۵۵٫۸ میلی متر رسید | shahidgharedaghi در آذر ۱۹ام, ۱۳۹۵

[…] اداره هوا شناسی چادگان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری و اطلاع رسانی چادگاناظهار کرد: بارش باران پاییزی از  صبح پنج شنبه ۱۱ آذر ماه […]

درج دیدگاه

اخرین اخبار