• کدخبر: 36748
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
  • چاپ خبر
فرمانده انتظامی شهرستان چادگان:

دو سارق حرفه‌ای در چادگان دستگیر شدند

سرگرد قرقانی گفت: در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، سرقت از منازل و حتی مساجد با اقدامات ضربتی پلیس در شهرستان چادگان ۴۰ درصد کاهش داشته است.

به گزارش چادگان نا، فرمانده نیروی انتظامی شهر ستان چادگان در گفتگویی از دستگیری دو سارق حرفه‌ای به همراه ۵۰ گرم هروئین در چادگان خبر داد و گفت: امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، سرقت از منازل و حتی مساجد با اقدامات ضربتی پلیس  ۴۰ درصد کاهش داشته است.

سرگرد سهراب قرقانی از کاهش تصادفات سخن گفت و افزود: آمار فوتی های این منطقه نسبت به سال گذشته در زمینه تصادف‌های شهری و بین شهری پنج نفر کمتر شده که در تصادف‌های شهری ۳۰ و بین شهری نیز ۴۳ درصد در شهرستان چادگان کاهش داشته ایم.

وی استفاده از سگ‌های موادیاب برای نخستین بار در شهرستان را یکی از اقدامات نیروی انتظامی چادگان دانست و تأکید کرد: هدف پلیس در چادگان انهدام و متلاشی کردن بزهکاران است و کشف‌ مواد مخدر در روزهای گذشته به کمک همین سگ‌های مواد یاب انجام گرفته است.

سرگرد قرقانی با بیان این که شهرستان در کاهش تصادفات همیشه در رتبه بندی‌ها، آمار خوبی داشته است تصریح کرد: برای مثال در آذر ماه رتبه اول در استان و در دی ماه بعد از فریدونشهر رتبه دوم را کسب کرده است که انتظار می‌رود، فوریت‌های پزشکی و نیروی‌های امدادی در صحنه تصادف‌ها با سرعت عمل بیشتری حاضر شده و امداد رسانی کنند.

این مسئول انتظامی به بارش‌های آسمانی و نزولات جوی هم اشاره کرد و گفت: با توجه به این که لغزندگی‌های زمستانی باعث تصادف‌های زیادی شده‌اند، اداره هواشناسی باید هشدارها و پیش بینی‌های خود را دقیقا” قبل از بارندگی ها اعلام کند.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

اخرین اخبار