• کدخبر: 39967
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۴ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۲/۲۹
  • چاپ خبر
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه چادگان:

مهمترین مسأله در بحث انتخابات، مشارکت حداکثر مردم است/ پیروز اصلی انتخابات، مردم هستند

حجت الاسلام یزدان شناس گفت: پیروز اصلی انتخابات بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، مردم هستند که با حضور خود در انتخابات، به قدرت و عزت کشور می افزایند و امید دشمن را در طمع، به کشورمان نا امید می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج چادگان در گفتگوی خبری گفت: انتخاباتی که امروزه ما برگزار می کنیم، قسمتی از حکومت اسلامی است که زیر نظر ولایت فقیه مطرح شده و با توجه به شرایط زمان و انتخابات موجود تایید شده ولی فقیه است.

حجت الاسلام قاسم یزدان شناس، مهمترین مسأله در بحث انتخابات را مشارکت حداکثر مردم دانست و افزود: این به منزله تاییدحکومت اسلامی از سوی مردم است، صرف نظر از این که چه کسی و از چه گرایشی پیروز میدان شده است.

وی تصریح کرد: بنابراین پیروز اصلی انتخابات بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، مردم هستند که با حضور خود در انتخابات به قدرت و عزت کشور می افزایند و امید دشمن را در طمع، به کشورمان نا امید می کنند.

حجت الاسلام یزدان شناس با بیان این که ممکن است افرادی باشند که تفکرشان با این نظام سازگار نباشد، ولی از جهت این که وطن و سرزمین مادری خود را دوست دارند، سربلندی ایران رادوست دارند تأکید کرد:  انشاءا… همه آحاد ملت در انتخابات شرکت می کنند که هر عدد رأی ما، تیری است بر قلب بد خواهان و دشمنان این ملت است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: گرچه مباحث اقتصادی، امروزه از مسائل اولویت دارکشوراست ولی نباید ارزش های دینی، فرهنگی و اجتماعی را به بهانه پرداختن به مسائل اقتصادی فراموش کرد.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار