• کدخبر: 40668
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۴۸ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  • چاپ خبر
مسئولان تاکید کردند:

روز قدس در چادگان باشکوه تر از سال های قبل برگزار می شود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چادگان گفت: ما مسئولان شهرستان در کنار مردم فهیم چادگان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت و پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان، جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت روز جهانی قدس، عصر سه شنبه با حضور مسوولان  در سالن جلسات فرمانداری چادگان برگزار شد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان چادگان، به اهمیت شرکت فعال آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به نام روز جهانی قدس است،  مراسم راهپیمایی، در شهر چادگان، شهر زیارتی رزوه، روستای اورگان و روستای فراموشجان برگزار خواهد شد.

اردشیر فرخ وند با اشاره به ایام پرفیض ماه مبارک رمضان و شهادت تعدادی از هم وطنانمان در حادثه تروریستی تهران بیان کرد: ما مسئولان شهرستان در کنار مردم فهیم چادگان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت و پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهیم کرد.

فرماندار چادگان هم در ادامه جلسه گفت: روز قدس به ابتکار حضرت امام خمینی (ره) نام گذاری شد و اکنون به یک روز جهانی تبدیل شده که منشأ وحدت شیعه و سنی در همه جان بر علیه رژیم اشغالگر قدس است.

مهدی اسد پور به پیش بینی اقدام ها و امکانات مورد نیاز برای برگزاری هرچه باشکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس و انعکاس این حرکت وحدت بخش ملی و دینی تاکید کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان با بیان این که روز قدس از سرمایه های گران است که امام راحل برای امت اسلامی به یادگار گذاشت گفت: بستر سازی برای حضور مردم در روز قدس می تواند مشت محکمی به دهان ظالمان دنیا از جمله رژیم صهیونیستی و ایادی استکبار جهانی در هر منطقه و کشوری باشد.

سرهنگ علیرضا منصوری تأکید کرد: رژیم صهیونیستی با حمایت از گروههای تروریستی در منطقه اهدافی را دنبال می کند، که باید اهداف و نقشه های این رژیم غاصب را برملا و مشت محکمی بر دهان اسرائیل بزنیم.

وی خاطر نشان کرد: شور و حضور مردم در برنامه های انقلابی نشانگر علاقه مردم به انقلاب، امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار