• کدخبر: 40678
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۵۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۳/۳۱
  • چاپ خبر
مدیر کمیته امداد چادگان؛

توزیع ۴۰۰ سبد غذایی طرح همیان مولا در چادگان

فرخ وند از توزیع ۴۰۰ سبد غذایی در طرح همیان مولا خبر داد و افزود: در تأمین ما یحتاج زندگی مددجویان و نیازمندان شهرستان چادگان تاکنون ۴۰۰ سبد غذایی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد و مراکز نیکوکاری توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چادگان در گفتگو با خبرنگار این رسانه به خدمات حمایتی کمیته امداد در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: ماه مبارک رمضان، ماه رسیدگی به محرومان و مستضعفین و ولی نعمتان جامعه است.

اردشیر فرخ وند تصریح کرد: تلاش کمیته امداد امام خمینی(ره) چادگان در این ماه برای رفع بخشی از نیاز مددجویان بر این مبنا استوار است.

وی به مساعدت خیران و نیکوکاران در قالب طرح همیان مولا  اشاره کرد و افزود: در تأمین مایحتاج زندگی مددجویان تاکنون ۲۰۰ سبد غذایی به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد توزیع شده است.

فرخ وند با بیان این که  ۲۰۰ سبد غذایی هم به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال توسط مراکز نیکوکاری تهیه و در بین مددجویان و نیازمندان توزیع شده است بیان کرد: این روند تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این سبد غذایی ها اقلامی شامل برنج، روغن، ماکارانی، رب گوجه و سویا برای نیازمندان قرار داده شد.

فرخ وند از خیران در طرح همیان مولا تقدیر و تشکر کرد و گفت: خیران محترم همیشه یاری گر ما در خدمت رسانی به محرومان بوده اند و استدعا داریم باتوجه به فرصت باقی باقی مانده از ماه مبارک رمضان در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چادگان اظهار کرد: گزارش نهایی این طرح در پایان ماه مبارک رمضان از طریق این رسانه به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار