• کدخبر: 40689
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱
  • چاپ خبر
همزمان با روز جهانی قدس؛

مسابقه “ساخت آدمک های استکبار” در چادگان برگزار می‌شود

به مناسبت روز جهانی قدس و برگزاری راهپیمایی دشمن شکن در این روز، پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان، مسابقه ساخت آدمک‌های استکبار را برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان،همزمان با سیل خروشان مردم انقلابی کشور در راهپیمایی روز قدس، پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان، مسابقه «ساخت آدمک های استکباری» را در شهرستان چادگان برگزار می کند.

هدف از این مسابقه، شناساندن هرچه بیشتر چهره استکبار و زنده نگه داشتن شعارهای انقلابی و ضد استکباری است.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با استفاده از وسایل مختلف و یا دور ریختنی، اقدام به ساخت آدمک‌ها و عروسک‌های مستکبرین جهان کرده و در مسیر راهپیمایی روز قدس با خود حمل کنند.

شرکت در مسابقه “ساخت آدمک های استکبار” آزاد بوده و اقشار مختلف مردم می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

آثار برگزیدگان به شرط حضور در راهپیمایی روز قدس شهرستان چادگان پذیرفته خواهد شد.

در مسابقه “ساخت آدمک های استکبار” باید نام و نام خانوادگی سازنده آدمک ساخته شده، مشخص باشد و شرکت کنندگان باید در جمع تظاهر کنندگان از آدمک ساخته شده عکس گرفته و از طریق شبکه اجتماعی تلگرام به آدرس chadegannakhabr@ و یا به شماره ۰۹۰۳۹۸۷۵۳۰۲ به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

شرکت کنندگانی که دسترسی به شبکه اجتماعی تلگرام ندارند، می توانند برای شرکت در مسابقه به محل جایگاه برگزاری “مسابقه سراسری ساخت آدمک های استکبار” که مصلی نمازجمعه  چادگان است مراجعه کنند.

به سه اثر از سازندگان “ساخت آدمک های استکبار” که به لحاظ محتوا و شکل ظاهری بیانگر چهره واقعی استکبار بوده و تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد با اهدای جوایز تقدیر می‌شود.

نتایج داوری از طریق پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان به آدرس اینترنتی chadeganna.ir و شبکه اجتماعی تلگرام به آدرس  chadegannakhabar@ در تاریخ ۰۳/۰۴/ ۹۶ اعلام می شود و قابل مشاهده است.

محورهای مسابقه ساخت آدمکهای استکبار به شرح زیر است:

  1. سران جدید و قدیم آمریکا که به تعبیر حضرت امام خمینی(ره)هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
  2. سران رژیم اشغالگر قدس که در کشتار مردم فلسطین و جنگ افروزی در منطقه نقش اصلی دارند.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار