• کدخبر: 40703
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۳
  • چاپ خبر
گفتگوی اختصاصی روز قدس؛

رژیم غاصب صهیونیستی مورد تنفر همه ی ایرانیان است/ ملت غیور ایران همیشه در کنار مردم فلسطین خواهد بود

محبی یکی از بسیجیان خواهر در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: مردم فلسطین برادران و خواهران دینی ما هستند و برای ما ایرانی ها، همان طور که گفتم، اسلام مهم است، نه رنگ و قومیت و کودکانی که در این جنگ نا برابر در حال نابودی هستند، هیچ گناهی ندارند و بدانند که ملت غیور ایران همیشه درکنار آن ها خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شهرستان چادگان در حالی برگزار شد که گرما و تشنگی روزه‌ داران هم مانع حضور چشمگیر آنان برای دفاع از مظلومان جهان اسلام نشد.

در میان سیل خروشان ملت انقلابی چادگان و همیشه در صحنه، نسل‌های مختلف دیده می‌شد، از کودکانی که با ذوق فراوان پلاکاردهای دفاع از فلسطین در دست داشتند تا پیرمردها و پیرزن‌هایی که کهولت سن و قد خمیده هم مانع حضورشان برای دفاع از قدس شریف نشده است.

خبرنگار ما در بین راهپیمایی‌ کنندگان از یک خواهر بسیجی مصاحبه ای در خصوص روز جهانی قدس داشته است که در ادامه شما را به مطالعه این گفتگو دعوت می کنیم:

چادگان نا: با تشکر از  وقتی که در اختیار ما قرار دادید؛ لطفا” خودتان را معرفی کنید؟ 

زهرا محبی هستم عضو بسیج فعال خواهران شهرستان چادگان.

نظر شما در مورد رژیم غاصب صهیونیستی چیست؟

این رژیم مورد تنفر من و همه ی ایرانیان و مسلمانان جهان است که به حول و قوه ی الهی از بین خواهد رفت.

امروز شما با چه هدفی با زبان روزه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردید؟ 

من امروز به عنوان یک ایرانی و این که مسلمان هستم برای دفاع از مسلمانان مظلوم فلسطین شرکت کردم و افتخارمی کنم که یک ایرانی هستم.

می تونم بپرسم چرا به ایرانی بودن خودتون افتخار می کنید؟ 

به خاطراین که ما ایرانی ها یک خصلت خوبی داریم و اونم این که برای ما مسلمان بودن مهم است و قوم و نژاد برایمان مهم نیست، مهم عشق به خدا و اهل بیت است.

آیا برای شما سخت نیست در این هوای گرم، و با زبان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردید؟

نه اصلا” چنین احساسی ندارم و من امروز به عشق خدا و ولی امر مسلمین جهان آمدم که این باعث می شود، هیچ خستگی نداشته باشم و سختی های امروز برای من خیلی شیرین است.

شما وظیفه مردم رو در این شرایط زمانی چیست؟

اکنون وظیفه هر ایرانی و مسلمان، پیروی از ولی فقیه و ثابت قدم بودن در راه اسلام است و همه باید بدانند که جنگ چه در ایران باشد، چه در فلسطین و چه در سوریه، مسلمانان جهان یک پارچه در کنار هم هستند و به ایرانی بودن خود افتخار می کنند.

به نظر شما  چه عاملی باعث این شور و حماسی در راهپیمایی روز قدس امروز شده است؟

از نظر بنده ایمان به خداوند و داشتن روحیه ی شهادت طلبی در میان ایرانیان و تمام مسلمانان باعث این اتحاد و شور حماسی شده است.

نظر شما در مورد کمک به مردم فلسطین چیست؟

مردم فلسطین برادران و خواهران دینی ما هستند و برای ما ایرانی ها، همان طور که گفتم، اسلام مهم است، نه رنگ و قومیت و کودکانی که در این جنگ نا برابر در حال نابودی هستند، هیچ گناهی ندارند و بدانند که ملت غیور ایران همیشه درکنار آن ها خواهد بود.

از اینکه وقت ارزشمندتان را در اختیار ما  قرار دادید سپاسگذاریم.

بنده هم از شما خبرنگار محترم و پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان  بابت مصاحبه با اقشار مختلف مردم مخصوصا” بسیجیان عزیز در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر می کنم.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار