• کدخبر: 40952
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۵۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
  • چاپ خبر
مدیر آموزش و پرورش چادگان؛

۳۱۱ داوطلب کنکور سراسری در شهرستان چادگان رقابت خواهند کرد

بیاتی از ۳۱۱ نفر داوطلب، برای شرکت در آزمون سراسری در شهرستان چادگان خبر داد و افزود: در کنکور سراسری سال جاری، ۶۴ درصد داوطلب خانم و  ۳۶ درصد داوطلب آقا در آزمون سراسری این شهرستان شرکت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مدیر آموزش و پرورش چادگان در گفتگو با خبرنگار ما، با تاکید بر لزوم بسترسازی های مناسب و لازم برای برگزاری هر چه بهتر و مناسب تر کنکور سراسری در فضایی همراه با آرامش و به دور از استرس برای شرکت کنندگان گفت: طبق اعلام سازمان سنجش آزمون سراسری کنکور سال جاری در روزهای پنج شنبه و جمعه برابر با ۱۵ و ۱۶ تیرماه جاری در در محل ورزشگاه پیامبر اعظم(ص) چادگان، برگزار می شود.

احمد بیاتی تصریح کرد: داوطلبان رشته علوم ریاضی و علوم انسانی صبح روز پنج شنبه و همچنین داوطلبان گروه رشته هنر بعدازظهر همان روز، ۱۵ تیرماه سال جاری در سالن ورزشی پیامبر اعظم(ص) چادگان آزمون می دهند.

وی افزود: ۱۶۲ داوطلب رشته علوم تجربی نیز صبح روز جمعه و ۲۸ داوطلب گروه زبان خارجه بعداز ظهر روز جمعه ۱۶ تیرماه جاری در آزمون کنکور سراسری شرکت می کنند.

بیاتی اظهار کرد: در کنکور سال جاری، ۳۱۱ نفر در شهرستان چادگان به رقابت می پردازند، که آمار داوطلبان امسال نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد کاهش داشته است.

وی خاطر نشان کرد: بیشترین تعداد داوطلبان شرکت در کنکور سراسری مربوط به رشته علوم تجربی با ۱۶۲ نفر داوطلب است که حدود ۵۲ درصد آمار شرکت کنندگان را به خود اختصاص داده است.

بیاتی همچنین ادامه داد: کمترین تعداد داوطلبان شرکت در کنکور سراسری مربوط به گروه زبان خارجه با ۲۸ نفر داوطلب که حدود ۹ درصد آمار شرکت کنندگان آزمون سراسری شهرستان چادگان است.

مدیر آموزش و پرورش چادگان یاد آور شد: ۶۴ درصد از داوطلبان کنکور سراسری این شهرستان را خانم ها و  ۳۶ درصد را آقایان تشکیل می دهند.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار