• کدخبر: 41192
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۵۲ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۲۵
  • چاپ خبر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان:

مردم شهرستان چادگان میزبان کاروان شهدا می شوند

سرهنگ منصوری گفت: مردم شهرستان چادگان، عصر روز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۹۶، میزبان شهدای سرافراز دفاع مقدس و یاوران خمینی در شهر زیارتی رزوه و شهر شهید پرور چادگان، خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چادگان در گفتگو با خبرنگار این رسانه اظهار کرد: ورود کاروان شهدا از روز جمعه به استان اصفهان خبر مسرت بخشی برای مردم این استان شد.

سرهنگ دوم پاسدار علیرضا  منصوری افزود: زمانی که شهدا زنده بودند به وظیفه خودشان عمل کردند و در زمان حال، چه بسا بیشتر از افراد زنده به یاری رهبر و مقتدای خودشان می آیند.

وی در این خصوص تصریح کرد: ورود کاروان شهدا به شهرستان ها، با یک استقبال با شکوه مردم و تشییع آن ها، تمام نقشه های شوم دشمن را برملا می کند.

سرهنگ منصوری با بیان این که بزرگداشت چنین مراسماتی، همچون مراسمات عاشورای حسینی است و همانطور که مردم در عاشورای حسینی با جان و دل به خیابان ها می آیند و در عزای سید و سالار شهیدان عزاداری می کنند و نمی گذارند فلسفه قیام عاشورای در این فضای غبار آلود کم رنگ شود گفت: ان شاء ا… مردم شهرستان چادگان، عصر امروز به استقبال کاروان شهدا می آیند و بار دیگر با آرمان ها امام و شهدا پیمان می بندند.

وی افزود: کاروان شهدایی که چند روز پیش وارد استان اصفهان شده است، ان شاء ا… پس از طی مسیرهایی از شهرستان همجوار، امروز یکشنبه ۲۵ تیرماه ۹۶ ساعت ۱۸ با استقبال اولیه مردم شهر زیارتی رزوه و بعد از آن وارد شهر شهید شهید پرور چادگان خواهد شد.

سرهنگ منصوری محل تجمع استقبال از کاروان شهدا در شهرستان چادگان را میدان معلم دانست و تصریح کرد: مردم چادگان، کاروان شهدا را از میدان معلم به سمت خیابان ۱۷ شهریور و میدان الله همراهی خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان خاطر نشان کرد: مردم چادگان عصر امروز، با حضور خود در مراسم استقبال از کاروان شهدا و تشییع آن ها، مشت محکمی بر یاوه گویان استکبار جهانی و ایادی خارجی و داخلی آن ها خواهند زد و پیمان خود را با ولی امر مسلمین جهان مبنی بر پاسداری از انقلاب و ارزش های آن به اثبات خواهند رساند.

شهید محمد عبداللهی فرزند مسیب که یکی از شهدای تازه تفحص شده از شهر شهید پرور چادگان است، در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در خصوص تشییع و تدفین این شهید والامقام از طریق همین رسانه اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار