• کدخبر: 41790
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۲۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۱۹
  • چاپ خبر
قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان؛

توجه به محرومان و مددجویان، وظیفه اصلی امدادگران است

بنایی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چادگان گفت: توجه به محرومان و مددجویان وظیفه اصلی امدادگران در کمیته امداد است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چادگان، عصر چهارشنبه با حضور بنائی قائم مقام مدیر کل کمیته امداد، موگوئی معاون فرماندار، مدیران و روسای ادارات شهرستان در سالن جلسات کمیته امداد چادگان برگزار شد.

مدیر کمیته امداد چادگان در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد یک ساله خود، توجه به توانمندسازی مددجویان را هدف اصلی امداد عنوان کرد و انجام امور فرهنگی و پرداخت تسهیلات اشتغال را دو مولفه توانمندی برشمرد.

اردشیر فرخ وند از تمامی مسئولان شهرستان که در طی یک سال گذشته با کمیته امداد امام خمینی (ره) چادگان همکاری داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان هم در این مراسم، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، توجه به محرومان را وظیفه اصلی امدادگران دانست.

هادی بنایی در ادامه به خدمات مختلف کمیته امداد امام خمینی (ره) به محرومان اشاره کرد و افزود: توجه به راهکارهای جدید و نو در خدمت رسانی  از رویکردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

وی از خدمات اردشیر فرخ وند مدیر کمیته امداد چادگان تقدیر و تشکر کرد و گفت: درخواست خود ایشان بود که از مدیریت کمیته امداد چادگان به شهرستان دیگر انتقال یابد.

اکبر محمد صالحی، مدیر جدید کمیته امداد شهرستان چادگان هم در این جلسه نیز با اشاره به دستور مقام معظم رهبری به هیئت موسس کمیته امداد، توجه به توانمندی خانواده ها را از ا اصلی ترین وظایف امداد برشمرد و عزم خود را بر این مسیر استوار اعلام کرد.

در پایان این مراسم، اکبر محمد صالحی، در طی حکمی از طرف حمید رضا شیران مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، به‌ عنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) چادگان معرفی و از زحمات اردشیر فرخ وند، مدیر سابق این نهاد قدردانی شد.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار