• کدخبر: 41832
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۵۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
  • چاپ خبر
با حضور نماینده مردم در مجلس صورت گرفت؛

تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان های منطقه غرب استان در فریدن/ تصاویر

همایش تجلیل از خبرنگاران شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت، پیش از ظهر امروز با حضور دکتر اکبر ترکی نماینده مردم چهار شهرستان غرب استان اصفهان و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات شهرداری داران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان، مراسم تجلیل از خبرنگاران و فعالان عرصه خبری شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین و میاندشت، پیش از ظهر امروز با حضور دکتر ترکی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اصحاب رسانه شهرستان های غرب استان اصفهان، در سالن اجتماعات شهرداری داران برگزار شد.

نماینده مردم شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویئن میاندشت در جمع اصحاب رسانه گفت: خبرنگاری مانند شمشیر دو لبه هستید که می‌توانید در سازندگی جامعه ایفای نقش کنید و ممکن است عده‌ای از این شغل استفاده کنند که برای جامعه مشکل ایجاد کند.

اکبر ترکی در ادامه به نقش مهم خبرنگاران در جامعه اشاره کرد و افزود: خبرنگاران افسران جبهه فرهنگی هستند که باید حق را بگویند، چرا که در عرصه خبرنگاری با دو موضوع واقعیات و حقایق روبرو هستید.

گفتنی است در این مراسم از خبرنگاران صدا و سیما، پایگاه های خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان های (فریدن، فریدونشهر و چادگان)، خبرگزاری های فارس، ایمنا، ایرنا، پانا، اصفهان نا، روزنامه اصفهان امروز، کانال های خبری شهرستان فریدن توسط دکتر ترکی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تجلیل شدند.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار