• کدخبر: 42034
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
  • چاپ خبر
با پیروزی تیم شهرکرد:

مسابقات کارتینگ رنتال کشوری چادگان به کار خود پایان داد/تصاویر

مسابقات چند جانبه کارتینگ رنتال کشوری برای دومین سال متوالی، صبح امروز با حضور ۴۰ ورزشکار آقا و خانم از استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان در پیست سرعت کارتینگ دهکده فرهنگی تفریحی عمران زاینده‌ رود چادگان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مسابقات چند جانبه کارتینگ رنتال کشوری برای دومین سال متوالی، صبح امروز با حضور ۴۰ ورزشکار آقا و خانم از شهرستان های استان‌  اصفهان، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان در پیست سرعت کارتینگ دهکده فرهنگی تفریحی عمران زاینده‌ رود چادگان برگزار شد.

در این مسابقات چهار شرکت کننده آقا در رده سنی زیر ۱۵ سال به رقابت پرداختند که در پایان، امیرطاها قاسمی از تیم چادگان، کیانوش معماری از تیم چادگان و علی سلیمانی از تیم اصفهان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در این مسابقه، در کلاس آقایان، ۲۱ نفر به رقابت خیلی حساس پرداختند، که در پایان احمد فتاحی از تیم شهر کرد، آرش سلطانی از تیم شهرستان شاهین شهر و علی ازم تیم هرمزگان مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

بانوان که در این مسابقات حضور چشم گیری داشتند، ۱۵ نفر در این کلاس شرکت کردند، که در پایان، نگین خسروی از تیم شهرکرد مقام اول، شادی اکبریان از تیم اصفهان مقام دوم و معصومه سالاریان از تیم اصفهان مقام سوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است که تیم ۸ نفره شهرکرد در پایان مسابقات چند جانبه کارتینگ رنتال کشوری در سکوی اول ایستاد و تیم های اصفهان و شهرستان چادگان به ترتیب در سکوهای دوم و سوم به کار خود پایان دادند.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار