• کدخبر: 42485
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۴۲ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۱۶
  • چاپ خبر
فرمانده انتظامی چادگان:

عاملان خرید و فروش مواد محترقه در چادگان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی چادگان از دستگیری سه نفر از عاملان خرید، فروش و ساخت مواد محترقه در شهرستان چادگان خبر داد و گفت: در بازرسی منازل این افراد، مقادیر قابل توجهی مواد اولیه ساخت ترقه و… کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ سرهنگ سهراب قرقانی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با رصد اطلاعاتی در هفته جاری، سه نفر از عاملان ساخت و استفاده کنندگان مواد در مراسم های عروسی که در سلب آسایش عمومی نقش فعالی داشتند، شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان چادگان تصریح کرد: عاملان با دستور قاطع دادستان محترم شهرستان دستگیر و در بازرسی منازل  این افراد مقادیر قابل توجهی مواد اولیه ساخت ترقه و… کشف و ضبط شد.

سرهنگ قرقانی اظهار کرد: از شهروندان چادگانی تقاضا داریم که مراقب نوجوانان خود باشند و هر گونه اطلاعات در این زمینه را به پلیس ۱۱۰ گزارش تا در اسرع وقت اقدامات لازم صورت گیرد.

وی از اقدامات لازم در خصوص مراسم های عروسی بیان کرد : در کمسیون اماکن عمومی نیروهایی انتظامی مقرر شد، نوازندگان مراسم های عروسی شهرستان چادگان تا ساعت ۲۳:۰۰ (۱۱شب) اجازه فعالیت دارند و خارج از ساعت فوق با هماهنگی مراجع قضایی، پرونده اخلال در نظم و سلب آسایش تشکیل و برخورد لازم خواهد شد.

لازم به ذکر است که شهروندان چاگانی در روز های گذشته، تماس های مکرری با پلیس ۱۱۰ به جهت همین موضوع و نارضایتی از صاحب مراسم های عروسی گرفته شده است

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار