• کدخبر: 43233
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
  • چاپ خبر
از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛

۱۳۸۶جلد کتاب، به کتابخانه عمومی شهدای چنارود چادگان اهدا شد

مجتبی درویشی گفت: با توجه به نیاز کتابخانه عمومی شهدای چنارود شهرستان چادگان، تعداد ۳۱ کارتن کتاب شامل ۱۳۸۶ نسخه به ارزش بالغ بر ۱۱۰ میلیون ریال، از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به این کتابخانه عمومی ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان چادگان در گفتگو با خبرنگار این رسانه گفت: کتابخانه عمومی شهدای چنارود واقع در روستای فراموشجان از توابع بخش چنارود شهرستان چادگان، در سال ۹۵، این کتابخانه تحت پوشش نهاد کتابخانه های عمومی کشور تأسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مجتبی درویشی افزود: با توجه به نیاز و یکی از مشکلات کتابخانه عمومی شهدای چنارود شهرستان ، تعداد ۳۱ کارتن کتاب شامل ۱۳۸۶ نسخه به ارزش بالغ بر ۱۱۰ میلیون ریال، از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به این کتابخانه عمومی ارسال شده است.

درویشی خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته، مشکلات کتابخانه در خصوص کمبود منابع با ارسال ۳۱ کارتن کتاب از انتشارات روز و کتب ارزشمند، برطرف و برای همیشه دارای سهمیه کتاب، مجله و نشریات ماهیانه از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور شد.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار