• کدخبر: 43334
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۲۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
  • چاپ خبر
امام جمعه چادگان؛

یاوه گویی هایی ترامپ نشانه ضعف آمریکاست/سپاه پاسداران در صف اول مبارزه با تروریسم قرار دارد

امام جمعه چادگان، گفت: مواضع سخیف و دور از انتظار ترامپ در روزهای اخیر، نشانه ضعف این کشور است که آن ها قصد دارند نهاد سپاه را در لیست تروریست ها قرار دهند، در صورتی که سپاه در صف اول مبارزه با تروریسم قرار دارد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چاگان؛ امام جمعه چادگان در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: باید مواظب راه های انحرافی باشیم و تنها راه مقابله با فریب دنیا و شیطان، مقاومت در برابر گناه است.

حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی به سفر اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: در زمانی که امام معصوم حاضر باشند، زیارت ائمه هدی(ع) سفارش شده و این نشانه همدلی است، یعنی با دشمن شما دشمن و با دوست شما دوست هستیم، پس زیارت اربعین را جدی بگیریم و با شکوه برگزار کنیم.

وی سفر اربعین حسینی را  سفر با معنایی دانست و افزود: خواندن زیارت اربعین بسیار سفارش شده است که اباعبدالله الحسین(ع) در عاشورا از همه چیز خود گذشت و بهانه ای برای کوتاه آمدن در مقابل دشمن باقی نگذاشت.

وی با بیان این که ابا عبدالله الحسین(ع) در روز عاشورا، بارها جد و خاندان خود را معرفی و حجت را تمام کرد بیان کرد: در آخر خون قلب خود را در راه خدا داد و خاندانش به اسارت رفت، تا انسان ها را از جهل نجات دهد، پس ما باید اربعین را تا می توانیم بزرگ بداریم.

حجت الاسلام سلیمانی به زائران امام حسین(ع) گفت: مراسم اربعین را با برنامه ریزی و توجه به قوانین و ضوابط انجام دهید و به مقررات توجه کنیم و از اسراف جلوگیری و شأن ایرانی و اسلامی را از بین نبریم.

وی با اشاره به موضوع کردستان عراق اظهار کرد: به حمدالله قضیه کردستان عراق بدون خون ریزی تمام شد و تیر دشمنان به خصوص  اسرائیل و امریکا به سنگ خورد.

حجت الاسلام سلیمانی در خصوص مسکن مهر چادگان خطاب به مسئولان شهرستان و استان گفت: مسکن جوانان شهر چادگان مورد توجه قرار گیرد، چرا که مردم از وضع فعلی ناراضی هستند و مسئولان استانی بازدیدی از مسکن مهر داشته باشند تا از نزدیک مشکلات را بررسی کنند.

خطیب نماز جمعه چادگان در ادامه به یاوه گویی هایی ترامپ اشاره کرد و افزود: مواضع سخیف و دور از انتظار ترامپ در روزهای اخیر، نشانه ضعف این کشور است که آن ها قصد دارند نهاد سپاه را در لیست تروریست ها قرار دهند، در صورتی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صف اول مبارزه با تروریسم قرار دارد.

حجت الاسلام سلیمانی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عزیز در خانه های مردم جا دارد و امام فرمودند” اگر سپاه نبود کشور نبود ” و آمریکا آرزوی خود را به گور خواهد برد.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار