• کدخبر: 43560
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۲۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۱
  • چاپ خبر
در هفته پدافند غیر عامل برگزار شد؛

مانور آمادگی تامین اضطراری آب شرب روستاهای چادگان/تصاویر

مانور آمادگی تأمین اضطراری آب شرب روستاهای شهرستان بعد از ظهر امروز در روستای چهل چشمه بخش چنار رود شهرستان چادگان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مانور آمادگی تأمین اضطراری آب شرب روستاها در قالب بحران و پدافند غیر عامل بعداز ظهر امروز در روستای چهل چشمه بخش چناررود شهرستان چادگان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزارشد.

مدیر امور آبفار روستایی شهرستان چادگان گفت: هدف از این مانور را آمادگی شرکت آب و فاضلاب روستایی، کارگروه آب پدافند غیرعامل، دستگاه های اجرایی شهرستان و استان ها و شهرستان های معین در مقابل مشکلات کمی، کیفی و قطعی آب شرب بوده است.

مهدی زمانی تصریح کرد: این مانور یک نیاز سنجی بوده که چه امکانات و تجهیزاتی در شهرستان و استان های معین وجود دارد که در مواقع احتمالی در کمبود و یا قطعی آب شرب روستاها می توانند نسبت به مرتفع نمودن مشکلات بکار برده شوند.

در این مانور کلیه دستگاه های اجرایی شهرستان چادگان و استان چهارمحال بختیاری به عنوان استان معین و شهرستان های تیران و کرون، فریدن،فریدونشهر و بویین و میاندشت به عنوان شهرستان های معین شرکت کردند.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار