• کدخبر: 43599
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۱۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۰۸/۱۲
  • چاپ خبر
امام جمعه چادگان؛

یزیدیان زمان با فرهنگ حسینی از بین می روند/دشمن اصلی دانش آموزان استکبار جهانی است

امام جمعه چادگان گفت: دانش آموزان باید کسب علم و توکل به خدای متعال کنند و در زمینه دشمن شناسی نهایت دقت را انجام دهند، چرا که دشمن اصلی شما دانش آموزان یک چیز است و آن هم استکبار جهانیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سفر کربلا در ایام اربعین حسینی گفت: روایات های فراوانی از زبان ائمه اطهار(ع) سفارش شده است که نمونه آن یک قطره اشک ریختن بر امام حسین(ع) ثواب بسیاری دارد.

امام جمعه چادگان تصریح کرد: در بعضی از روایات آمده است، زائران امام حسین (ع) در این راه هر قدمی که بر میدارند و کلمه ای که می گویند، توسط ملائک حسنه ای نوشته می شود که هزار درجه نیز افزوده می شود و همچنین در همی که در این راه صرف می کنند بسیار ارزشمند است.

وی در خصوص پیاده روی اربعین حسینی اظهار کرد: امام صادق (ع) یا هر معصومی اگر چیزی فرمودند باید همه اطاعت کنیم، چرا که در بحث عقل، هم وجود خدای متعال را و هم نبوت و پیامبری پذیرفته اید و این ها عین حقیقت اند.

حجت الاسلام سلیمانی با بیان این که از واقعه کربلا نتیجه درسی می گیریم افزود: کربلا و عاشورا درست است، درسی که الان جامعه به آن نیاز دارد، یعنی باید جرات مقابله با ظلم و ستم را داشته باشیم.

وی افزود: امروز در صورتی می توانید یزیدیان زمان را از بین ببرید که به آن فرهنگ حسینی بپیوندید و امیدواریم که به حق امام حسین(ع)، خدای متعال روز به روز بر بصیرت ما بیفزاید.

خطیب نماز جمعه چادگان به دیدار رهبر معظم انقلاب با دانش آموزان اشاره کرد و گفت: این هم صرف دیدار و مساله بسیار مهمی بود که استکبار می خواهد این ارتباط ها در قشر جوان کم رنگ شود که ان شاء ا… چشمشان کور خواهد شد.

حجت الاسلام سلیمانی در خصوص بیانات مقام معظم رهبری با دانش آموزان تصریح کرد: دانش آموزان باید کسب علم و توکل به خدای متعال کنند، و در زمینه دشمن شناسی نهایت دقت را انجام دهند، چرا که دشمن اصلی شما دانش آموزان یک چیز است و آن هم استکبار جهانیست.

امام جمعه چادگان به مراسم راهپیمایی۱۳ آبان اشاره کرد و گفت: فردا در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان همه ی مردم ایران مرگ بر آمریگا خواهیم گفت و به دشمنان نشان خواهیم داد که آمریکا در هیچ جایی راهی نخواهد داشت و سیاست هایش یکی بعد از دیگری باطل میشود و خلیج فارس زمینه دفع این سیاست های جنایت کارانه خواهد شد.

انتهای پیام /چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار