• کدخبر: 43660
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۴۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۳
  • چاپ خبر
فرمانده بسیج دانش آموزی چادگان؛

دانش آموزان تلاش خود را معطوف به کسب معرفت، بصیرت و دانش کنند

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهدای چادگان گفت: دانش آموزان بسیجی به عنوان یاوران ولایت در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال هستند و انتظار می رود دانش آموزان، تمامی هم و غم خود را معطوف به کسب معرفت، بصیرت و دانش کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ سید علی هاشمی در گفتگو با خبرنگار این رسانه گفت: روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تسخیرلانه جاسوسی شیطان بزرگ، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه و روز دانش آموز است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهدای چادگان با بیان این که  یوم الله ۱۳ آبان، یادآور رشادت و فداکاری قشر تأثیر گذار کشور، قبل و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است افزود: در چنین روزی در سال ۵۷ عده کثیری از دانش آموزان بصیر و انقلابی که خواهان براندازی حکومت طاغوت بودند به نشانه اعتراض و مخالفت با رژیم دست نشانده پهلوی به خاک و خون کشیده شدند.

هاشمی در ادامه اظهار کرد: امروز استکبار در صدر آن شیطان بزرگ یعنی آمریکا و رژیم غاصب و سفاک صهیونیستی با سابقه دیرینه دخالت، کشتار مستقیم و غیر مستقیم مردم بی گناه و بدعهدی در قرارهای بین المللی در اقصی نقاط دنیا در اذهان عمومی، پست ترین جایگاه را داشته و روز به روز بر زبونی و خواری آنان اضافه می شود.

وی در این خصوص تأکید کرد: آنان با اجیر کردن مزدوران منطقه ای از جمله رژیم منفور آل سعود و همپیمانان عرب جاهل منطقه ای خود، امیال پست خود را در سرکوب مردم آزادی خواه مسلمان یمن، عراق، سوریه، بحرین و فلسطین  پیاده می کنند.

هاشمی در خصوص راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: دانش آموزان بسیجی سراسر شهرستان چادگان، امروز در مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، هم نوا با آحاد و اقشار مختلف ایران اسلامی، طنین مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر دادند.

وی با بیان این که دانش آموزان بسیجی به عنوان یاوران ولایت در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال هستند تأکید کرد: حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهدا از همه دانش آموزان انتظار دارد، تمامی هم و غم خود را معطوف به کسب معرفت، بصیرت و دانش کنند.

هاشمی در خصوص تذکرات رهبری، درباره «نفوذ» و ممنوعیت مذاکره با آمریکا اظهار کرد: حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهدای چادگان، ضمن دعوت مسئولان به نصب‌العین قرار دادن تذکرات رهبری درباره «نفوذ» و ممنوعیت مذاکره با آمریکای بدتر از شیطان، تمامی همت خود را در این راستا و بصیرت افزایی و دشمن شناسی به کار خواهد برد.

هاشمی با اشاره به سند تحول آموزش و پرورش بیان کرد: شجره طیبه بسیج توجه بیش از پیش به حیات طیبه و امور پرورشی دانش‌ آموزان را آن چنان که در سند تحول آموزش و پروش نیز مورد تأکید قرار گرفته، دارای اولویت بالایی می‌داند و آماده نقش‌ آفرینی بیشتر است.

وی افزود: دانش آموزان بسیجی چادگان، امروز در راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام کردند که مبارزه با آمریکا را ادامه خط مبارزه انبیاء و اولیاء با گروه های معارض حق و حقیقت می دانیم و باقوت در راه رفع ترس و ظلم استکبار از سر عالم و مسلمانان جهان ایستاده ایم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهدای چادگان اضافه کرد: دانش آموزان بسیجی در نهایت با ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بیعت مجدد نمودند و برای ایستادگی و جان نثاری در راه منویات معظم‌له، اعلام آمادگی کردند.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار