• کدخبر: 43856
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۱۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
  • چاپ خبر
در شورای اداری چادگان مطرح شد؛؛

اختصاص ۱۵ هزار تن آسفالت با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال برای روستاهای بخش چناررود/ مسئولان آسیب‌ها و ظرفیت‌های شهرستان را شناسایی کنند

امام جمعه چادگان گفت: مسئولان آسیب‌ها و ظرفیت‌های شهرستان را شناسایی و در شورای اداری مطرح کنند تا نسبت به رفع آسیب و پوشش دادن ظرفیت‌ها و اجرای عدالت در جامعه اقدام شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ جلسه شورای اداری شهرستان چادگان، عصر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور کلیه مسئولان شهرستان برگزار شد.

مهدی اسدپور در این جلسه گفت: وضعیت روستاهای بخش چنارود شهرستان نسبت به گذشته بسیار بهتر شده که آسفالت ریزی به همراه زیرسازی در این بخش شروع شده و امید داریم که سیر صعودی بیشتر طی شود.

فرماندار شهرستان چادگان به پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در این شهرستان اشاره کرد و افزود: پروژه ها در شهرستان رو به جلوست و پس از توقف چند ساله شروع شده است، که از جمله آن‌ها می‌توان به جاده چادگان به رزوه، اصفهان به چادگان، باغ بانوان، استخر و اماکن ورزشی شهرستان اشاره کرد و جای تقدیر دارد از مسؤولان وجود دارد.

وی با اشاره به عملکرد ادارات شهرستان اظهار کرد: ۳۰ درصد از ارزیابی ادارات در اختیار فرمانداری است که در این زمینه دادگستری، بخشداری‌ها، ناحیه مقاومت بسیج، آبفا روستایی، شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر، ورزش وجوانان، راهداری و حمل و نقل و مسکن و شهرسازی ‌شهرستان واقعا” منشا خدمات خوبی برای عموم مردم بودند.

اسدپور با بیان این که خدمتی که در راستای کسب رضایت الهی باشد ماندگار است گفت: مسؤولان تمامی تلاش خود را برای یاری رساندن به مردم انجام دهند و نگذارند که مردم ناامید شوند.

حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی هم در این جلسه، خدمت به مردم روستاها و دورترین نقاط بخش این شهرستان را افتخار هر مدیر و مسئول دانست و گفت ما نیز به این خدمت افتخار می‌کنیم.

امام جمعه چادگان بیان کرد: مسئولان آسیب‌ها و ظرفیت‌های شهرستان را شناسایی و در شورای اداری مطرح کنند تا نسبت به رفع آسیب و پوشش دادن ظرفیت‌ها و اجرای عدالت در جامعه اقدام شود.

رضا معروفی هم در ادامه جلسه، عملکرد هشت ماهه کاری خود را در بخشداری چنار رود تشریح کرد و گفت: کارهای عمرانی در اکثر روستاهای بخش چنار رود انجام  شده و در حال حاضر هم روبه پیشرفت است.

بخشدار سابق چناررود شهرستان چادگان افزود: ۱۵ هزار تن آسفات و زیر سازی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان برای روستاهای بخش چنار رود اختصاص یافته که تا به امروز، پنج هزار تن آسفالت در این بخش انجام شده است.

غلامعلی میرزایی بخشدار جدید چنارود اظهار کرد: بنده در وزارت کشور ۱۵ سال سابقه اجرایی دارم که امیدوارم، این تجربه با کمک شما عزیزان بتواند در پیشرفت بخش چنا رور به کار آید و بتوانیم با کمک هم، ریل توسعه را فراتر از گذشته در مسیر با توجه به رعایت قانون‌ مداری قرار دهیم.

در پایان جلسه شورای اداری شهرستان، از خدمات رضا معروفی در دوران تصدی سمت بخشدار چنار رود تقدیر و غلامعلی میرزایی به عنوان بخشدار چناررود معرفی شد.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار