• کدخبر: 44540
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۳
  • چاپ خبر
اولتيماتوم وزير کشور براي اجرايي شدن دستور روحاني؛

اثاث‌کشی در انتظار استاندار و فرمانداران

بر اساس دستور رئیس‌جمهور که توسط وزیر کشور اعلام شد استانداران، فرمانداران و بخشداران باید در محل خدمت خود سکونت داشته باشند. در اصفهان برای اجرای این دستور برخی از مدیران در آینده‌ای نزدیک باید برای اثاث‌کشی اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ این روزها بحث حضور مستمر مسئولان ارشد استانی و شهری در محل خدمت خود اهمیت پیدا کرده است، مسئله‌ای که عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به آن اشاره و تصریح کرد: استانداران، فرمانداران و بخشداران طبق دستور رئیس‌جمهور ملزم هستند که حتماً در محل خدمت خود سکونت داشته باشند و باید دید این مهم چه زمانی عملی خواهد شد و برای کسانی که به این دستور روحانی عمل نکنند، چه تدبیری اندیشیده شده است.

این در حالی است که رسول زرگرپور، استاندار قبلی اصفهان به همراه خانواده ساکن اصفهان نبوده و جزو مدیران پروازی به حساب می‌آمد که سفر به تهران جزئی از برنامه‌های ماهیانه و گاهی هفتگی وی بود؛ محسن مهرعلیزاده، استاندار فعلی اصفهان نیزکه در این سمت قرار گرفته هم فعلاً به تنهایی در اصفهان سکونت دارد و خانواده‌اش هنوز به اصفهان نیامده‌اند.

■■■

در مورد آخرین وضعیت این مسئله در استان نیز طبق بررسی‌های انجام شده از بین ۲۴ شهرستان اصفهان که فرمانداری دارند، در ۱۳ شهرستان فرمانداران در محل خدمت خود ساکن بوده و ۱۱ فرماندار در شهری غیر از محل خدمت خود ساکن هستند. از زبان درصد و آمار می‌شود گفت که کمتر از نیمی از فرمانداران اصفهانی و آقای استاندار جدید در محل خدمت خود سکونت ندارند که طبق دستور رئیس‌جمهور، اینها نیز باید در محل خدمت خود ساکن شوند.

در حال حاضر علیرضا غیور، فرماندار اردستان سکونت دائمی در این شهر ندارد، اما او در این میان تنها نیست و مجتبی راعی سرپرست فرمانداری خمینی‌شهر، محمدحسین نصرتی فرماندار سمیرم، کمال رضایت فرماندار فریدن، ناصر اسدی فرماندار فریدونشهر، سهراب مظفرنجفی فرماندار نجف‌آباد، جواد سلطانی فرماندار مبارکه، علی رحمانی فرماندار تیران و کرون، مهدی اسدپور فرماندار چادگان، علی استوار فرماندار خور و بیابانک و ماشاء‌ا… طحانیان‌زاده فرماندار بویین میاندشت نیز در محل خدمت خود سکونتندارند.

اما بر خلاف ۱۱ فرماندار قبلی، احمد رضوانی فرماندار اصفهان، حسن شفعتی فرماندار خوانسار، اصغر هدایت فرماندار فلاورجان، محمدحسین داراب سرپرست فرمانداری شهرضا، حمیدرضا مؤمنیان فرماندار کاشان، حسین فراست فرماندار گلپایگان، محسن سجاد فرماندار لنجان، محمود جمالی فرماندار نایین، یوسف حسنی فرماندار نطنز، علیرضا بصیری فرماندار شاهین شهر و میمه، ابوالفضل معینی‌نژاد فرماندار آران و بیدگل، علی‌اصغر قاسمیان فرماندار دهاقان و اسفندیار تاجمیری فرماندار برخوار در شهرهای محل خدمت خود سکونت دارند.

روزنامه نصف جهان

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار