• کدخبر: 44564
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۱۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۵
  • چاپ خبر
در دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی «مدهامتان»:

جوان چادگانی موفق به کسب رتبه اول کشوری در رشته ی اذان شد+تصاویر

دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی «مدهامتان» با رقابت ۵٩ نفر از بانوان و ٢٠۵ نفر از آقایان با قضاوت اساتید بین‌المللی در مشهد مقدس به کار خود پایان داد که سیدرضا حسینی، جوان چادگانی در رشته اذان، موفق به کسب رتبه اول کشوری شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ اختتامیه ‌دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان، بعد از ظهر امروز در مجتمع آفتاب ولایت با معرفی نفرات برگزیده رشته‌های مختلف برگزار شد.

این جشنواره قرآنی که فعالیت ویژه‌ای در حوزه فعالیت‌های قرآنی کانون‌های مساجد به شمار می رود از برنامه‌های پایتخت فرهنگی جهان اسلام در مشهد مقدس است که از برگزیدگان طی مراسمی تقدیر به عمل آمد.

در این جشنواره پس از رقابت ۵٩ نفر از بانوان و ٢٠۵ نفر از آقایان با قضاوت اساتید بین‌المللی به کار خود پایان داد که سیدرضا حسینی، جوان چادگانی یکی از شرکت کنندگان این مسابقه در رشته اذان، موفق به کسب رتبه اول کشوری شد.

در اختتامیه این مراسم حجت‌الاسلام حبیب‌ رضا ارزانی مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی و سیدسعید سرابی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به ایراد سخنرانی پرداختند.

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان، ضمن تبریک این موفقیت بزرگ و ارزشمند به قاری ممتاز کشوری،‌ آقای حاج سید رضا حسینی و خانواده محترم ایشان، به شکرانه ی این توفیق و به پاس قدردانی از این پیروزی خطیر، آرزومندیم در تمامی مراحل زندگیتان سربلند باشید.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار