• کدخبر: 44926
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۱۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
  • چاپ خبر
حساس ترین بازی هفته پایانی نیم فصل آسیا ویژن؛

اصفهان پلاست به مصاف تاراز چادگان می رود

رقابت های هفته پایانی نیم فصل لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان (آسیا ویژن)، بعد از ظهر امروز با چهار دیدار در ورزشگاه های تختی گلپایگان، راه اهن و ورزشگاه تختی چادگان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان اصفهان (آسیا ویژن)، همزمان روز جمعه ساعت ۱۴، با چهار مسابقه برگزار می شود.

تیم کیوان گلپایگان میزبان آران بیدگل که چشم همه ی صدر نشینان به این دیدار است که شاید تیم آران بیدگل در شهر گلپایگان امتیاز از دست دهد.

در بازی دیگر که جنگ فانوس بدستان است، تیم امید ایچی در زمین راه آهن میزبان طوفان فریدن است، طوفانی که تنها با سه امتیازی از تاراز چادگان گرفت در قعر جدول جا خوش کرده است که با این شرایط نامزد اصلی سقوط به لیگ یک محسوب می شود.

حساس ترین بازی هفته پایانی نیم فصل؛

اما در حساس ترین بازی هفته پایانی نیم فصل، دو تیم “تاراز چادگان” و “اصفهان پلاست” بعد ازظهر  امروز در ورزشگاه تختی چادگان به مصاف هم خواهند رفت، مسابقه ای که برد آن برای هر کدام از تیم ها اهمیت زیادی دارد که می توان یک بازی جذاب و دیدنی را تماشا کرد.

تیم تاراز، هم اکنون با ۱۱ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد و بعد از برد خارج از خانه هفته قبل مقابل کیوان گلپایگان به امید یک پیروزی دیگر در خانه خود است تا به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامان بخشد.

از طرفی تیم اصفهان پلاست که سابقه قهرمانی در لیگ برتر آسیاویژن را در کارنامه خود دارد، بعد از دو باخت پیاپی مقابل شهرضا و نامی نو صدر جدول را از دست داده و با ۱۶ امتیاز سوم است که نمی خواهد سومین باخت پیاپی خود را در شهر چادگان به تیم تاراز دهد.

این دو تیم که کاملاً از همدیگر شناخت دارند و تا کنون ۶ بار به مصاف هم رفته اند،سهم اصفهان پلاست  در این رقابت ها چهار پیروزی و تاراز چادگان ۱ پیروزی بوده و یک بازی هم به تساوی انجامیده است.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار