• کدخبر: 45298
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
  • چاپ خبر
با حضور معاون مدیر کل بهزیستی اصفهان؛

بهره برداری از طرح های اشتغال زایی، بهزیستی چادگان/ ۹ واحد مسکونی با اعتبار چهار میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال افتتاح شد

طرح های اشتغالزایی بهزیستی شهرستان چادگان،با حضور معاون مدیر کل اداره بهزیستی اصفهان به بهره برداری رسید. همچنین ۹ واحد مسکونی با اعتبار چهار میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال افتتاح شد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ طرح های اشتغال زایی و مسکن اداره بهزیستی شهرستان چادگان، بعدازظهر امروز با حضور معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزستی استان اصفهان، معاون فرماندار، رئیس اداره بهزیستی، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) و دیگر مسئولان شهرستان چادگان افتتاح شد.

علی اصغر شاه زیدی، معاون مدیر کل اداره بهزیستی استان اصفهان در آئین افتتاحیه های امروز اظهار کرد: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی، توجه به اقتصاد مقاومتی است و در این راستا فعالیت مردمان روستایی در زمینه های مختلف اقتصادی می تواند در تقویت اقتصاد خانوارهای روستایی بسیار مؤثر باشد.

کورش موگویی معاون فرماندار هم در این مراسم گفت: احداث و تکمیل چند واحد مسکونی برای مددجویان و همچنین توجه ویژه به بحث اشتغال زایی در روستاها با تسهیلات مناسب که از سوی دولت واگذار می شود، نقش مثبتی در جهت پیشرفت و مهاجرت معکوس در روستاها دارد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان چادگان در این افتتاحیه ها، با ارائه گزارش از وضعیت مسکن و اشتغال در سال جاری گفت: در سال ۹۶ تعداد ۹ واحد مسکونی، با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال، احداث و تحویل داده شده است.

حمید زمانی افزود: همچنین تعداد ۸۰ مورد اشتغال با اعتباری بالغ بر ۱۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال، در قالب تسهیلات اشتغال زایی، ویژه خانوده مددجویان و معتادان پرداخت شده است.

گفتنی است در این مراسم از یک واحد مسکونی و چند طرح اشتغال زایی به صورت نمادین در روستا های ونک و علی آباد شهرستان چادگان، توسط مسئولان افتتاح شد.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار