• کدخبر: 45318
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۵۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
  • چاپ خبر
در بخش مرکزی چادگان؛

مرغداری گوشتی ۲۰ هزار قطعه ای در چادگان افتتاح شد/تصاویر

مرغداری گوشتی با ظرفیت ۲۰ هزار قطعه ای، که فاز اول آن با ظرفیت ۱۳ هزار قطعه ای و با اشتغال‌زایی شش نفر به‌طور مستقیم در اراضی شهر زیارتی رزوه، بخش مرکزی شهرستان چادگان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ واحد مرغداری گوشتی ۲۰ هزار قطعه ای، عصر امروز در اراضی شهر زیارتی رزوه، بخش مرکزی شهرستان چادگان افتتاح شد، که در این مراسم فرماندار ائمه جمعه و جماعات شهرستان، مدیر جهاد کشاوری، رئیس دامپزشکی، رئیس اداره امور عشایری، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولان شهرستان حضور داشتند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چادگان در حاشیه این مراسم گفت: این پروژه با ظرفیت ۲۰ هزار قطعه ای است، که فاز اول آن، با ظرفیت ۱۳ هزار قطعه ای و با اشتغال‌زایی شش نفر به‌طور مستقیم به بهره برداری خواهد رسید.

بختیار حاجتی تصریح کرد: فاز دوم آن فعلا” تکمیل نیست و در آینده نزدیک، با تکمیل و تجهیز مابقی سالن ها به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این مرغداری گوشتی در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و در حال حاضر یک سالن با ظرفیت ۱۳ هزار جوجه و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز کشور به صورت تمام مکانیزه است.

حاجتی خاطر نشان کرد: برای افتتاح پروژه این واحد مرغداری، بیش از ۸ میلیارد ریال از محل سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.

وی با تقدیر از همکاری مسئولان در سطح شهرستان، خواستار همکاری بیشتر ادارات و سازمان ها با کارآفرینان و سرمایه گذاران جهت توسعه شهرستان و ایجاد اشتغال شد.

گفتنی است: حمایت از سرمایه گذار و افتتاح طرح های دامداری و پروژه های مهم کشاورزی، راهی برای تثبیت چادگان به عنوان قطب کشاورزی و دامداری در استان اصفهان است.

انتهای پیام/در حال بروز رسانی

درج دیدگاه

اخرین اخبار