• کدخبر: 45423
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۰۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
  • چاپ خبر
مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان؛

یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از جمعیت استان اصفهان، تحت پوشش بیمه سلامت هستند

مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان در مراسم افتتاح ساختمان بیمه سلامت شهرستان چادگان گفت: حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از جمعیت استان اصفهان، تحت پوشش خدمات بیمه ای سلامت استان هستند و از این تعداد، حدود ۷۰۰ هزار نفر تحت پوشش صندوق بیمه روستائیان و عشایر، که هیچ گونه مبلغی را تحت عنوان حق بیمه پرداخت نمی کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیش ازظهر امروز ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان چادگان، با حضور خانواده معظم شهدا، امام جمعه، نماینده مردم چادگان، فریدن، فریدونشهر و بوئین ومیاندشت در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان افتتاح شد.

مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان در حاشیه این مراسم، از روند تهیه زمین ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان چادگان و اخذ اعتبارات لازم  گزارشی را ارئه کرد.

حسین بانک با بیان این که، نزدیک به یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از جمعیت استان اصفهان، تحت پوشش خدمات بیمه سلامت استان هستند گفت: از این تعداد، حدود ۷۰۰ هزار نفر تحت پوشش صندوق بیمه روستائیان و عشایر که هیچ گونه مبلغی را تحت عنوان حق بیمه پرداخت نمی کنند.

وی با اشاره به پوشش ۳۳ درصدی بیمه سلامت جمعیت استان افزود: نزدیک به یک میلیون و هفتصد هزار نفر در صندوق های کارکنان دولت، روستائیان، عشایر و شهرهای زیر بیست هزار نفر، سایر اقشار، بیمه همگانی رایگان و بیمه ایرانیان، تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

بانک در این خصصوص تصریح کرد: پس از طرح تحول سلامت و با افزایش تعرفه ها و تعهدات سازمان، ماهیانه، ۶۴ میلیارد تومان هزینه خدمات بیمه ای پرداخت می شود.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان چادگان هم در این آئین، گزارشی از تاریخچه ارائه خدمات بیمه سلامت در شهرستان و فعالیت هایی که در تهیه زمین و ساخت این اداره انجام شده ارائه کرد.

رضا معروفی گفت: از جمعیت ۳۵ هزار نفری شهرستان، حدود ۸۰ درصد این جمعیت از خدمات سازمان بیمه سلامت بهره می برند.

وی افزود: ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان چادگان با زیر بنای ۷۰۰ متر مربع در سه طبقه، با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال، مورد بهره برداری قرار گرفته است.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار