• کدخبر: 45562
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۲۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
  • چاپ خبر
با حضور مسئولان آبفار استان اصفهان؛

پروژه اصلاح و تعویض شبکه آب شرب روستای علی آباد چادگان به بهره برداری رسید/تصاویر

پروژه اصلاح و تعویض شبکه آب شرب روستای علی آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان چادگان به طول سه کلیومتر، برای تأمین آب شرب سالم و پایدار یک هزار و ۵۰۰ نفر و با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مراسم افتتاحیه و بهره برداری از پروژه اصلاح و تعویض شبکه آب شرب روستای علی آباد شهرستان چادگان،پیش از ظهر امروز با حضور روحانیت، فرماندار، مسئولان استان و شهرستانی آبفار روستایی، نیروهای نظامی و انتظامی،بخشداران مرکزی و چنارود و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی با همراهی اعضای شورای اسلامی، دهیار و مردم این روستا برگزار شد.

مدیر آبفار شهرستان چادگان در حاشیه این مراسم گفت: پروژه اصلاح و تعویض شبکه آب شرب روستای علی آباد، با لوله گذاری شبکه آب به طول سه کلیومتر و نصب ۱۱۰ فقره انشعاب آب برای مشترکین خانگی به بهره برداری رسیده است.

مهدی زمانی افزود: بهره برداری از این پروژه، برای تأمین آب شرب سالم و پایدار یک هزار و ۵۰۰ نفر، که با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال انجام شده است.

وی در خصوص این پروژه تصریح کرد: تعداد هفت فقره حوضچه و نصب شیرالات کشویی جهت قطع وصل و کنترل توزیع شبکه آب شرب روستا احداث شده و ۱۴۰۰ متر مربع بهسازی مسیر ترانشه و آسفالت ریزی روی ترانشه ها انجام شده است.

انتهای پیام/ج

درج دیدگاه

اخرین اخبار