• کدخبر: 45668
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۴۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
  • چاپ خبر
نماینده مردم چادگان در مجلس؛

پروژه‌های نیمه تمام دولت ۶۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

نماینده مردم چادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های نیمه تمامی که دولت در دست اجرا دارد حدود ۶۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان، اکبر ترکی در گفت‌ و گو با خبرنگار این رسانه اظهار کرد: اگر ۵۰ درصد از برنامه ششم توسعه در هر دولتی اجرا شود مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور حل خواهد شد و امسال سعی کردیم در بودجه سال ۹۷ حامل‌های انرژی افزایش پیدا نکند.

نماینده مردم چادگان، فریدن، فریدون‌شهر و بویین میاندشت در مجلس گفت: در بحث یارانه‌ها اصرار ما بر این است، که یارانه هیچ یک از مردم حذف نشود و به دولت اجازه داده شود دهک‌های بالایی که وضعیت خوبی دارند از بالا به پایین شناسایی شده و یارانه آن‌ها حذف شود.

وی افزود: پروژه‌های نیمه تمامی که دولت در دست اجرا دارد، حدود ۶۰۰ هزار میلیارد تومان نیاز به پول دارد.

ترکی خاطرنشان کرد: برای این که مردم آسیب نبینند، از صندوق توسعه ارزی در سال گذشته و سال جاری حدود ۲۰۰ میلیون دلار بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان برداشت و صرف آب شرب روستاییان شد.

وی تصریح کرد: همچنین ۲۵۰ میلیون دلار بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای آبیاری کشاورزی از صندوق توسعه ارزی برداشت شد.

نماینده مردم چادگان، فریدن، فریدون‌شهر و بویین میاندشت در مجلس  شورای اسلامی، با بیان این که ۸۰۰ میلیارد تومان دیگر برای کشاورزی اجازه برداشت داده شده که امیدواریم شبکه آب‌رسانی از سال ۹۷ به‌صورت قطعی انجام شود، اضافه کرد: ۴۰ درصد سود نفت را محاسبه کردیم تا ۲ درصد از ۴۰‌درصد به مناطق محروم همچون شهرستان بوئین میاندشت داده شود.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار