• کدخبر: 45879
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۹
  • چاپ خبر
با پایان یافتن مسابقات فوتسال؛

تیم ناحیه مقاومت بسیج قهرمان مسابقات فوتسال ادارات چادگان شد

ایستگاه پایانی مسابقات فوتسال جام ادارات شهرستان چادگان با قهرمانی تیم ناحیه مقاومت بسیج چادگان(سپاه)، نائب قهرمانی آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان وعنوان سومی تیم راهداری و حمل و نقل جاده ای، به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مسابقات فوتسال جام ادارات شهرستان چادگان به یاد شهدای آتش نشان با انجام ۱۶ مسابقه، در طی پنج شب، توسط هیات فوتبال شهرستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران، در سالن تختی چادگان برگزار شد.

این مسابقات با حضورهشت تیم، از آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان(الف)، اداره برق، ناحیه مقاومت بسیج (سپاه)، راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان عمران زاینده رود، نیروی انتظامی، آموزش و پرورش(ب)   و صنعت، معدن و تجارت(اصناف) در دو گروه چهار تیمی انجام شد.

پایان مرحله گروهی مسابقات، تیم راهداری و حمل و نقل جاده ای با کسب ۶ امتیاز و تفاضل گل ۷+ به عنوان تیم اول از گروه (الف) به مرحله بعد صعود کرد و تیم ناحیه مقاومت بسیج(سپاه) هم با کسب ۶ امتیاز و تفاضل گل ۵+، نسبت به تیم اداره برق، جواز حضور در مرحله بعد را کسب کرد.

اما در گروه (ب)، تیم نیروی انتظامی با کسب ۹ امتیاز به عنوان تیم اول و تیم آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان (الف) هم با کسب ۶ امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شدند.

در اولین بازی مرحله نیمه نهایی، تیم نیروی انتظامی که به مصاف تیم ناحیه مقاومت بسیج(سپاه) رفته بود، با شکست ۳ بر ۲ روبرو شد و از راه یابی به مرحله بعدی بازماند، تا  تیم ناحیه مقاومت بسیج(سپاه) به فینال مسابقات راه یابد.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی، تیم های آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان (الف) و راهداری و حمل و نقل جاده ای به مصاف هم رفتند، که نتیجه این مسابقه با ضربات پنالتی به صعود تیم آموزش و پروش(الف) رقم خورد، تا دیگر فینالیست این مسابقات مشخص شود.

با پایان رسیدن این مرحله، تیم نیروی انتظامی و تیم راه داری و حمل و نقل جاده ای به مرحله رده بندی راه یافتند و تیم ناحیه مقاومت بسیج(سپاه) و تیم آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان (الف) فینالیست این مسابقات شدند.

اولین مسابقه مرحله نهایی (رده بندی) جام ادارات،شامگاه چهارشنبه، بین دو تیم نیروی انتظامی و راه داری وحمل و نقل جاده ای برگزار شد که در پایان، تیم راهداری توانست با نتیجه پرگل ۷ بر۳، حریف خود را از پیش رو بردارد و به مقام سومی این مسابقات دست باید.

پایان مسابقات مرحله نهایی(فینال) جام ادارات شهرستان چادگان هم، با یک دقیقه سکوت به یاد جان باختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج در سالن تختی شهر چادگان آغاز شد.

تیم ناحیه مقاومت بسیج(سپاه) که به مصاف تیم آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان (الف) رفته بود، توانست مقتدرانه با نتیجه ۵ بر ۳ حریف خود را شکست دهد تا مقام اول این مسابقات را کسب کند و تیم آموزش پرورش به مقام دومی برسد.

گفتنی است، تیم های برتر این مسابقات، جوایز نقدی خود را جهت رشد و پیشرفت ورزش فوتبال شهرستان درسنین پایه، به کمیته پایه و جوانان هیات فوتبال اهدا کردند.

همچنین کمیته برگزاری مسابقات هیات فوتبال شهرستان چادگان، تیم های برتر و نفرات برتر مسابقات فوتسال جام ‌ادارات را به شرح ذیل اعلام کرد:

🏆🥇🏆 قهرمان مسابقات: تیم ناحیه مقاومت بسیج چادگان(سپاه)

🏆🥈🏆 نائب قهرمان مسابقات: تیم آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان(الف)

🏆🥉🏆 عنوان سومی مسابقات: تیم راهداری و حمل و نقل جاده ای

💐💐💐 تیم اخلاق این مسابقات: تیم صنعت، معدن و تجارت(اصناف)

🔰ترین های مسابقات فوتسال جام ادارات:

فنی ترین بازیکن: فرشاد شامگانی از تیم نیروی انتظامی

بهترین دروازه بان: یعقوب شملی از تیم ناحیه مقاومت بسیج(سپاه)

با اخلاق ترین بازیکن: اسداله رضایی از تیم ناحیه مقاومت بسیج(سپاه)

آقای گل: مجید کریمی با ۱۴ گل از تیم آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار