• کدخبر: 46167
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
  • چاپ خبر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان؛

امنیت امروز جامعه حاصل وجود فرهنگ مقاومت و شهادت است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: فرهنگ ایستادگی، مقاومت، و شهادت در مسیر حق، فرهنگ نجات بخشی است که نعمت امنیت را به همراه داشته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ سرهنگ محمد مهدی ملیانی در  گفتگو با خبرنگار این رسانه، با اشاره به آیه ۱۶۹ سوره آل عمران گفت: شهید قلب تاریخ است و همچنان که قلب به رگ های خشک اندام، خون و حیات و زندگی می دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: فرهنگ ایستادگی، مقاومت، و شهادت در مسیر حق، فرهنگ نجات بخشی است که امنیت جامعه را به همراه داشته است.

وی بیان کرد: شهدای ما اگر چه با بال و پر احساسات پرواز کردند، اما راهنمای آن ها عقل، منطق و استدلال بود.

سرهنگ ملیانی تصریح کرد: برای همین است که حرکت عظیم، ایثار، شهادت، جهاد و فداکاری در کشور ما توانست در همه اقشار جامعه و در میان برترین فکرها، ذهن ها، استعدادها، جای خود را باز کند.

وی اظهار کرد: امام صادق علیه السلام به نقل از جد بزرگوارشان پیامبر اکرم(ص) فرمودند: سه گروه در روز قیامت شفاعت می کنند و شفاعت آن ها مورد پذیرش خداوند قرار می گیرد که این سه گروه انبیاء، علما و شهدا هستند.

سرهنگ ملیانی ادامه داد: از پیامبر اکرم(ص) نقل شده است که شهدا ، ۷۰ نفر از بستگان خود را شفاعت می کنند.

وی از اعزام ۱۲۰ نفر از بسیجیان شهرستان چادگان به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و افزود: این کاروان راهیان نور در قالب سه دستگاه اتوبوس که متشکل از ۷۳ نفر خواهر و ۴۷ نفر برادر به اردوی راهیان نور و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان گفت: این اردوی معنوی به مدت چهار روز است که بسیجیان خواهر و برادر از مناطق عملیاتی، شلمچه، اروندکنار، دهلاویه، هویزه، طلائیه و همچنین موزه خرمشهر بازدید خواهند کرد.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار