• کدخبر: 46212
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۴
  • چاپ خبر
رئیس اداره تبلیغات اسلامی چادگان؛

شرکت بیش از چهارصد و ۳۰ نفر در اعتکاف شهرستان چادگان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی چادگان گفت: مراسم معنوی اعتکاف امسال، با حضور بیش از چهارصد و ۳۰ نفر برادر و خواهر در هشت مسجد شهرستان چادگان به مدت سه روز با راز و نیاز معتکفین برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ حجت الاسلام عبدالله رضایی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار  این رسانه گفت: مراسم معنوی اعتکاف امسال همراه با مردم مومن و ولایتمدار شهرستان چادگان در هشت مسجد، به مدت سه روز برگزار شد.

وی تصریح کرد: مراسم معنوی اعتکاف در مساجد شهر های چادگان و رزوه و در روستاهای گشنیزجان، مشهدکاوه، انالوجه و علی عرب با حضور بیش از چهارصد و ۳۰ نفر انجام شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی چادگان افزود: از این تعداد دو مسجد در شهر چادگان، سه مسجد در شهر زیارتی رزوه و چهار مسجد در روستاهای بخش مرکزی بود.

حجت السلام رضایی میزان مشارکت، شرکت کنندگان در مراسم معنوی اعتکاف امسال را نسبت به سال گذشته، کاهش ۴۵ درصدی دانست و خاطر نشان کرد: امسال بیش از ۴۰۰ نفر خواهر و ۱۳۰ برادر در مراسم اعتکاف شرکت کردند.

وی با بیان این که مراسم معنوی اعتکاف در سال جدید از لحاظ محتوایی، موضوعی، سخنرانی و کیفیت برنامه های اجرا شده با برنامه های مراسم سال گذشته متفاوت بود گفت: امسال سعی کردیم با به‌ کارگیری برنامه‌های ویژه، تأثیرگذاری بیشتری را بر روی مخاطبان داشته باشیم.

حجت السلام رضایی برنامه های اجرایی در مراسم معنوی اعتکاف امسال را اجرای طرح با قرآن در زلال اعتکاف با حضور قاریان شهرستان، نمازه های وارده، اصلاح قرائت نماز، پاسخ به شبهات و سوالات شرعی و اعتقادی، سخنرانی مبلغین اعزام شده با موضوع سبک‌های زندگی اسلامی و مباحث اجتماعی، مداحی مداحان شهرستانی و همچنین برگزاری اعمال ام داود دانست.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار