• کدخبر: 46284
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۵۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۶
  • چاپ خبر
همزمان با ایام نوروز؛

مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان از کمپ‌های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در چادگان بازدید کرد/تصاویر

محسن مومنی در بازدید از پایگاه های امداد و نجات، پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در شهرستان چادگان گفت: کمپ‌های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهرستان چادگان، یکی از فعال‌ترین کمپ‌های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در استان اصفهان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان، عصر امروز به همراه بازرسان سازمان امداد و نجات و معاونت امداد و نجات جمعیت استان از پایگاه های امداد و نجات، پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در شهرستان چادگان بازدید کردند.

محسن مومنی در این بازدید ها، ضمن بررسی نحوه ارائه خدمات به مسافران و گردشگران از اقدامات صورت گرفته توسط جمعیت هلال احمر چادگان تشکر  و قدردانی کرد و  به مواردی همچون، طرح بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی) که در راستای کاهش سوانح و حوادث پر خطر جاده ای تأثیر بسزایی دارد تأکید کرد.

وی، اهداف پست های نوروزی را آشنایی مسافران از عواقب و پیامد های ناشی از سوء مصرف مواد مخدر، کمک به بهبود رفتارهای ترافیکی و کاهش تصادفات در ایام نوروز طرح ایجاد فضای دوستدار کودکان، آشنایی کودکان با اهداف جمعیت هلال احمر، مسائل فرهنگی و آسیب های پیش رو در جامعه دانست.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان، کمپ‌های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهرستان چادگان را  یکی از فعال‌ترین کمپ‌های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در استان اصفهان دانست و گفت: اعضاء این پست،   به بهترین شکل ممکن آن را برپا کرده‌اند که هدف از برپایی این کمپ ها، کمک به بهبود رفتارهای ترافیکی و کاهش تصادفات در ایام نوروز است.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار