• کدخبر: 46430
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۱۴ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۵
  • چاپ خبر
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی؛

اینکه می‌گویند سؤال از رئیس‌جمهور در چارچوب قانون نیست “خنده‌دار” است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: چه شده حالا که مجلس در چارچوب قانونی فقط چند سؤال از رئیس‌جمهور کرده است این‌قدر برآشفته شده‌اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی چادگان؛ اکبر ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار این رسانه، در واکنش به مطلبی که رئیس‌جمهور سؤال نمایندگان مجلس از وی را خارج از چارچوب قانون اساسی دانسته، اظهار داشت: چطور این سؤال در چارچوب نیست، به این مطلب فقط می‌توان خندید.

وی با بیان اینکه مردم ما مردمی آگاه هستند، گفت: مردم ما به میزان رشد و آگاهی رسیده‌اند که می‌توانند بین پاسخ‌های ایشان و سؤال‌هایی که نمایندگان کرده‌اند، قضاوت کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطرنشان کرد: وقتی رئیس‌جمهور و آقای جهانگیری هر دو در میدان انتخابات بودند این‌همه به مردم القا می‌کردند که آن‌ها پاسخگو هستند و دیگران پاسخگو نیستند، حالا چه شده بعد از گذشت زمانی از دولت‌مداری آن‌ها در دولت یازدهم و دوازدهم که مجلس در چارچوب قانونی فقط چند سؤال از آن‌ها کرده است این‌قدر برآشفته شده‌اند.

وی تصریح کرد: اگر واقعاً این سؤال و یا چه چند سؤال قبلی از رئیس‌جمهور وارد نبود چرا تمام دولت در سراسر ایران با تمام قوا آمدند تا نمایندگان امضای خود را پس بگیرند.

ترکی با اشاره به وضعیت موجود کشور، یادآور شد: یکی از شعارهای آن‌ها این بود که ما اقتصاد را خوب بلد هستیم، حال شاهد وضعیت اقتصاد هستید که مردم و کارشناسان می‌توانند آن را قضاوت کنند.

وی با بیان اینکه بیایند و پاسخگوی مردم باشند، اظهار داشت: امیدوار هستیم فرافکنی نکنند و فرار روبه‌جلو هم نداشته باشند و از سؤالات هم نترسند.

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس گفت: ما سؤالات مردم را از آقای رئیس‌جمهور می‌پرسیم و آن‌ها هم جواب مردم را بدهند.

انتهای پیام/چ

درج دیدگاه

اخرین اخبار