مدیر روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس گفت: فدراسیون ورزش‌های همگانی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و گسترش و توسعه ورزش همگانی اقدام به اجرای طرح ملی مسابقات مینی فوتبال محلات ایرانیان در سراسر کشور نموده است.

آغاز ثبت‌نام مسابقات مینی فوتبال محلات ایرانیان در فارس

به گزارش چادگان از شیراز، محمدرضا جعفری مدیر روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس گفت : فدراسیون ورزش های همگانی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و گسترش و توسعه ورزش همگانی اقدام به اجرای طرح ملی مسابقات مینی فوتبال محلات ایرانیان در سراسر کشور نموده است.

وی افزود: ابتدا این رقابتها در مرحله شهرستانی، استانی و منطقه ای برگزار و سپس در مرداد ماه سال آینده با تشکیل لیگ های برتر، دسته یک و دسته دو در سطح ملی برگزار خواهد شد.

جعفری به وسعت این طرح اشاره و عنوان کرد: پیش بینی ما برای استان فارس ، شرکت بیش از ۱۰۰۰ تیم از مناطق مختلف استان پهناور فارس است.

وی با بیان این که شرکت در این رقابتها کاملا رایگان بوده و تمام محلات استان امکان شرکت در آن را دارند گفت: از 14 دی ماه ثبت نام در این رقابتها آغاز شده است و علاقمندان می توانند با مراجعه به سامانه رویداد فدراسیون ورزش های همگانی به آدرس https://events.isfaf.ir، نسبت به آن اقدام نمایند.

او گفت : تیم اول استان در این مسابقات 20 میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهد کرد ضمن این که از شهرستانی که بیشترین تیم شرکت کننده را داشته باشد نیز تجلیل به عمل می آید.

وی به داوری این رقابتها با توجه به گستردگی اشاره و عنوان کرد: بنا داریم پیش از آغاز مسابقات، یکدوره داوری رایگان درجه 3 مینی فوتبال برای علاقمندان به قضاوت در این رقابتها برگزار نماییم.

جعفری خاطرنشان کرد: فدراسیون ورزش های همگانی سال اول این طرح را از رشته ی پرطرفدار مینی فوتبال شروع کرده و از سال آینده رشته های دیگری نیز به این طرح ملی اضافه می شوند.

وی با بیان این که امکان ثبت نام انفرادی برای شرکت در این مسابقات نیز فراهم شده است اضافه کرد: در محلاتی که تیمی برای شرکت در مسابقات وجود ندارد، علاقمندان می توانند به صورت انفرادی ثبت نام کنند که طی آن خود فدراسیون این افراد را به تیم های دیگر اضافه کرده و یا در قالب چند تیم قرار می دهد.

مدیر روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس تصریح کرد: اکثر دستگاه ها در اجرای این طرح ملی مشارکت خواهند داشت که معاون سیاسی استاندار به عنوان رئیس، مدیرکل ورزش و جوانان نایب رئیس و رئیس هیئت ورزشهای همگانی، دبیری ستاد اجرایی این رویداد را برعهده خواهند داشت.

شایان ذکر است؛ علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند همه روزه از ساعت 10 صبح الی 18 با آقای احسان جوکار مسئول کمیته مینی فوتبال هیات ورزش های همگانی استان فارس با شماره موبایل 0917 781 0815‎ تماس حاصل نمایند.

پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید