امام جمعه موقت یزد در ادامه بصیرت را تنها را مقابله با فتنه‌های دشمنان دانست و گفت: مسئولان استان در سفر پیش روی رئیس جمهور مطالبات مردم را با جدیت مطرح و دنبال کنند.

آیت الله مدرسی: مطالبات مردم در سفر رئیس جمهور به یزد با جدیت مطرح و دنبال شود

به گزارش چادگان در یزد، آیت‌الله سیدمحمدرضا مدرسی در خطبه‌های این هفته ۱۶ دیماه نماز جمعه مرکز استان، ترویج بی‌حجابی و کمرنگ کردن ارزش‌های دینی را مهمترین هدف دشمنان در فتنه‌های مختلف علیه ملت ایران دانست و اظهار کرد:‌ وضعیت نابسامان فرهنگی و اجتماعی غرب بیانگر نادرستی تفکر سیاستمداران غربی است و قصد دارند با طراحی و اجرای یک سری توطئه های شوم ایران را نیز به تباهی بکشانند.

وی با بیان این‌که غربی‌ها هیچ وقت دلشان برای زنان و دختران ایرانی نسوخته است، افزود: ایمان و حجاب زنان ایرانی تهدید جدی برای فرهنگ باطل غربی است.

امام جمعه موقت یزد در ادامه بصیرت را تنها را مقابله با فتنه‌های دشمنان دانست و گفت: آنها فقط به دنبال منافع نامشروع خود هستند و باید مردم به خصوص بانوان هوشیار و توطئه استکبارجهانی را خنثی کنند.

آیت الله مدرسی با بیان این‌که دهه بصیرت و سالگرد حاج قاسم سلیمانی فرصت مناسبی برای یادآوری ارزش‌های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد:‌ نقش مردم و روحانیون و علما در آزاد شدن کشور از دست استعمارگران بر هیچ فردی پوشیده نیست هرچند دشمنان می‌خواهند این مسیر را با توطئه فرهنگی منحرف کنند.

عضو فقهای شورای نگهبان در ادامه با اشاره به اهمیت سفر رئیس جمهور به استان یزد، گفت: مطالبات به حق مردم باید در این سفر مطرح و برای هرچه سریعتر رفع شدن آنها برنامه‌ریزی شود و مردم هم باید با استقبال پرشور خود ثابت کنند که پای کار نظام ایستاده‌اند.

پایان پیام/الف

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید