جانشین فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد در اقشار بسیج با اشاره به اهمیت و نقش جامعه نخبگانی در احصاء مشکلات و پیشبرد اهداف کشور، گفت: مجمع بزرگ بسیجیان 29 دیماه در استان یزد برگزار می‌شود.

برگزاری  مجمع بسیجیان 29 دیماه در یزد/ محدث: بسیج مطالبه گر مطالبات مردم

به گزارش چادگان در یزد، حمیدرضا محدث صبح امروز در نشست خبری مجمع بسیجیان استان یزد با بیان این که برای انجام این رویداد مهم پنج کمیته پشتیبانی، رسانه و فضای مجازی، علمی، نمایشگاه و محتوا تشکیل شده است، اظهار کرد: مجمع بسیجیان استان یزد ذیل ساختار مرکز هماهنگی و راهبردی بسیج تعریف شده و هدف از این مهم ایجاد شبکه نخبگانی به منظور احصاء مسائل درونی و بیرونی بسیج است.

وی شناخت ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود، ارائه راهبردهایی برای حل مسائل و نمایش مانور نخبگی بسیج از جمله اهداف کلی مجمع بسیجیان است، افزود: هم‌افزایی و انسجام، ترویج گفتمان تخصصی بسیج، جریان‌سازی ومطالبه‌گری و انعکاس عملکردهای سالانه، از دیگر اقدامات در دستور کار مجمع بسیجیان استان یزد است.

جانشین فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد در اقشار بسیج با بیان این‌که مأموریت اصلی بسیج مطالبه‌گری مطالبات به حق مردم برای توسعه بیش از پیش جامعه اسلامی و کشور است، گفت: منطق فعالیت‌های مجمع بسیجیان شامل فرمان اعتلای ۱۰ ساله بسیج، سیاست‌های ابلاغی مرکز هماهنگی و هم‌اندیشی راهبردی سازمان بسیج، سیاست های ابلاغی سپاه الغدیر، است.

محدث گفتمان بسیج باید بین اقشار مختلف جامعه نهادینه شود، تصریح کرد: کمک کردن به مسئولان برای رفع مشکلات جامعه مهمترین مأموریت بسیج برای تحقق دولت اسلامی است.

وی با بیان این‌که اجلاسیه مجمع بسیجیان استان یزد ۲۹ دیماه با حضور مسئولان ارشد استان و سردار معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین برگزار می شود، گفت: مخاطبین ما در این اجلاسیه اعضای هیأت‌های اندیشه‌ورز، پایگاه مقاومت اسوه، گروه‌ها و کارگروه‌های بسیج و مسئولان اجرایی و مدیریتی استان، هستند.

جانشین فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد در اقشار بسیج، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسیج و هیئت‌های اندیشه ورز استان یزد را از دیگر اقدامات انجام شده و در دستور کار دانست و بیان کرد: گفت: در سال ۱۴۰۱ در مجموع شش طرح از کارگروه‌های استانی و ۲۵ طرح از کارگروه های شهرستانی،

محدث راه‌اندازی و فعالیت‌های گروه‌های مختلف و تخصصی را از جمله اقدامات شاخص اقشار بسیج در سپاه الغدیر است، بیان کرد: گروه‌های اقتصاد و زیربنایی، مدیریت و حکمرانی، بهداشت و محیط زیست از جمله گروه‌های فعال در اقشار تخصصی بسیج استان یزد است.

وی در پایان با تأکید بر اهمیت گفتمان‌سازی درباره رویکردهای بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: اجلاس مجمع بسیجیان به عنوان یکی از مهمترین رویکردهای ما در بسیج به منظور بررسی و هم افزایی فعالیت‌های بسیج در استان است.

پایان پیام/الف

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید