رئیس کمیته امداد نیشابور از توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند نیشابوری در قالب پویش مومنانه به نیابت از شهید قاسم سلیمانی خبر داد.

توزیع هزار بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند در نیشابور به نیابت از سردار سلیمانی

به گزارش چادگان از نیشابور، ذبیح‌الله حاجتمند عصر امروز در مراسم پویش کمک مومنانه و توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی که با حضور جمعی از مسئولان درمرکز نیکوکاری کوثر نبی(س) واقع در مسجد خاتم پیامبران (ص) برگزار شد‌، اظهار کرد: همه مردم سردار سلیمانی را با مبارزات و تلاش‌های بی‌شائبه‌اش در میدان‌های نبرد می‌شناسند اما به شخصیت و بعد اجتماعی ایشان که اهتمام ویژه و کمک به همنوعان به ویژه نیازمندان است کمتر اشاره می‌شود.

وی افزود: به همین منظور برای تبلور این بعد از شخصیت ایشان و با هدف کمک به نیازمندان پویش کمک مومنانه به نیابت از شهید سلیمانی و یاری خداوند و نظر این شهید بزرگوار و با  همکاری این نهاد ، مراکز نیکوکاری ، خیریه‌ها و اداره صنعت و معدن راه اندازی  و هزار بسته معیشتی تهیه شد.

رییس کمیته امداد نیشابور با بیان این که ارزش ریالی بسته‌های معیشتی ۴ میلیارد ریال است، تشریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون این سومین رزمایش کمک های مومنانه است که برگزار و جمعا ۳هزارو ۳۰۰بسته معیشتی توزیع شده است.

پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید