فرمانده انتظامی استان فارس گفت: اعضا ی باند 4 نفره سارقان مسلح که در شهرستان خفر اقدام به سرقت 2 کیلوگرم طلا کرده بودند، در خرمشهر دستگیر و روانه زندان شدند.

سارقان مسلح طلا در خرمشهر دستگیر شدند

به گزارش چادگان از شیراز، سردار رهام‌بخش حبیبی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مغازه طلا فروشی در یازدهم آذر ماه سال جاری در شهرستان خفر، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی خفر و کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت .

وی ادامه داد : شاکی در اظهارات خود بیان کرد ساعت 7 شب یازدهم آذرماه سال جاری در حالی که در حال رفتن به منزل بودم یک سواری پژو پارس فاقد پلاک به همراه 4 سرنشین با صورت پوشیده و با تهدید سلاح گرم من را سوار و به درب مغازه ‌ام (طلافروشی) بردند و پس از باز کردن درب اقدام به سرقت حدود 2 کیلوگرم طلا به ارزش 20 میلیارد ریال کردند و سپس من را در بیابان‌ های اطراف خفر رها و متواری شدند.

فرمانده انتظامی فارس تصریح کرد : کارآگاهان پلیس آگاهی استان و ماموران انتظامی خفر تحقیقات خود را آغاز و با انجام اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی پس از یک ماه مطلع شدند که سارقان پس از سرقت به شهرستان خرمشهر متواری شده‌اند.

سردار حبیبی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پس از اخذ نیابت قضائی به خرمشهر اعزام و با همکاری کارکنان انتظامی آن شهرستان موفق شدند هر 4 نفر سارق مسلح که اعضای یک باند بودند را شناسایی و آنان را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان 2 هزار و 800 دلار حاصل از فروش مقداری از طلاها و یک کیلو و 100 گرم طلای مسروقه نیز کشف شد، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی استان فارس منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه در سوابق یکی از متهمان که تحت تعقیب مراجع قضائی شهرستان شادگان از توابع استان خوزستان بود شرارات ، ضرب و شتم و یک فقره قتل به چشم می‌خورد، تصریح کرد: پلیس استان فارس با سارقان، قاچاقچیان و کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت شهروندان شوند برابر قانون برخورد قاطع می‌کند.

پایان پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید