جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه کشور گفت: حاج قاسم سلیمانی با قاطعیت و مهربانی در عرصه‌های مختلف حضور می‌یافت و این از خصیصه‌های ممتازشان بود.

قاطعیت و مهربانی دو خصیصه مهم سردار سلیمانی در عرصه‌های مختلف بود/ همه مجموعه‌های تولیدی و اقتصادی در جبهه حاج قاسم هستند

به گزارش خبرنگار چادگان از شهرستان نکا، حجت‌الاسلام حسین طیبی‌فر در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی و اولین سالگرد بزرگداشت شهید گمنام تدفین شده در نیروگاه شهید سلیمی نکا اظهار کرد: یاد و نام همه شهدا و سردار نیروگاه نکا را گرامی می‌داریم که در طول ۸ سال دفاع مقدس با تولید برق در خط مقدم بوده و شهدای ارزشمندی را تقدیم انقلاب و اسلام کرده است. وی افزود: در طول جنگ در موقعیتی قرار داشتیم که دشمن می‌زد و تخریب می‌کرد و متخصصان و کارکنان دلسوز به سرعت نیروگاه را بازسازی کرده و اجازه خاموشی به این نیروگاه را نمی‌دادند. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه کشور گفت: همانطور که در خدمات حاج قاسم این سپهبد و سرباز شهید انقلاب دیدیم، باید در دامان ولایت و اهل بیت (ع) باشیم.  وی با بیان اینکه یاد و خاطره شهدا بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: خداوند برای اثبات حقانیت راه، رهبر، مکتب و معجزه فراوان فرستاده تا ثابت کند که این‌مسیری که می‌رویم و رهبر و مکتب حق است و کسی که راه و رهبر و مکتب حق داشته باشد عملی که انجام بدهد در مسیر حقانیت است.

به گفته حجت‌الاسلام طیبی‌فر، خداوند نصرت و عنایت را در عمل انسان می‌داند و اگر عمل صالح داشته باشیم، نصرت الهی ایجاد می‌شود. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه کشور یادآور شد: سردار سلیمانی جسور و شجاع بود و ترس در وجودش راه نداشت و برای ایستادن و کار کردن مرد بود. حجت الاسلام طیبی‌فر با اعلام اینکه حاج قاسم بحران‌های مختلفی را پشت سر گذاشت، یادآور شد: ۸ سال ایستادگی و مقاومت کرد، جنگ تمام شد، فرمانده لشکر ثارالله بود، جنوب شرق کشور ناامن شد و ماموریت امنیت‌ منطقه بر عهده حاج قاسم نهاده شد و چهره اشرار در همه جا نمایان بود و با قاطعیت سران اشرار را جمع کرد که تا چند روز دیگر تمام اسلحه‌هاتان باید اینجا باشد و با مهربانی گفت که به شما زمین و آب می‌دهم تا کار کنید و همه کار برای‌تان فراهم‌می کنم و دست‌ مهربانی برسرشان کشید. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه کشور افزود: برخی از مهره‌هایی که سالیان سال کسی جرات دستگیری‌شان را نداشت، توسط حاج قاسم دستگیر شدند، یک جا هم اگر کاری را اشتباه انجام‌ می‌داد، اصلاح می‌کرد. وی گفت: حاج قاسم از لشکر ثارالله، فرماندهی قدس را برعهده گرفتند و غوغا کردند و داعشی که ۸۰ درصد سوریه را اشغال کرده و ۷ استان همراه با نیروهای نظامی در عراق تسلیمش شده بودند را شکست داد.

حجت‌الاسلام طیبی‌فر اظهار کرد: باید بدانیم که دشمنان داعش را برای کشور ما ساخته بودند و از عراق و سوریه به عنوان مقر استفاده کرده بودند تا ایران را از بین ببرند و وارد ایران شوند.  جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه کشور خاطرنشان کرد: حرکت اخیر در کشور نیز حرکت سوریه‌سازی بود و داعشی که برای جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی کرده بود، تا ۷۰ کیلومتری مرزهای ایران آمد ولی نتوانست بیشتر از آن وارد شود. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه کشور با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا با تمام توان و پشتیبانی‌ها لحظه‌ای نمی‌خواهند که ایران باشد و اکنون حزب‌الله گلویش را گرفته است، یادآور شد: او می‌خواهد در چهار دیواری بماند اما نمی‌تواند و اینها کار حاج قاسم است. وی افزود: امروز عربده‌کشی علیه جمهوری اسلامی ایران با جبهه مقاومت مهار شده است و حاج قاسم قدرت نفس کشیدن را از آنان گرفته است. وی گفت: فشارهای مختلفی به نظام‌م وارد می‌شود اما با نگاهی به سوریه و عراق قبل متوجه می‌شویم که همه آنانی که در هر سنگری برای نظام کار می‌کنند که شما هم از سنگربانان انقلاب هستید، همه سرباز جبهه انقلاب و نظام هستند. حجت‌الاسلام طیبی‌فر افزود: آنانی که با توکل بر خدا اجازه نمی‌دهند نقشه‌های دشمنان در مسائل اقتصادی و تولیدی محقق شود، سربازان دنباله رو حاج قاسم هستند. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه کشور تصریح کرد: قاسم اگر یک مکتب دارد، یک بعد از مکتب حاج قاسم دفاع از مکتب، دفاع از کشور و حیثیت اسلامی است و یکی از نشانه‌های مکتبش است که جانش را در این‌مسیر گذاشت. وی افزود: حاج قاسم شخصیتی بود که وجودش در دشمن رعب ایجاد می‌کرد، شجاع بود و در بین مردم دوستانه و برادرانه و در برابر دشمن با صلابت کامل می‌ایستاد و شما عزیزان و همه‌ مجموعه‌های تولیدی خود را در جبهه حاج قاسم بدانید که مخلصانه و شجاعانه کار کرد و از دشمن و تحریم نترسید و مقاومت کرد و نتیجه گرفت و کاملا روشن است. حجت‌‍الاسلام طیبی‌فر گفت: باید در گفتار و رفتار حاج قاسم تدبر کنید که خداوند ناصر همه آنانی است که دینش و مردم را یاری می کنند. انتهای پیام/ ۸۶۰۰۲/ج

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید