نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگهداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی به تنهایی کافی نیست، گفت: باید عملکرد و روش مسؤولیت پذیری وی را الگوی خود قرار دهیم.

مسؤولان عملکرد سردار سلیمانی الگوی خود قرار دهند

به گزارش چادگان، علیرضا عباسی، نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، امروز پیش از خطبه‌های نماز جمعه کرج، با بیان اینکه بعد از جنگ جهانی دوم جهان تبدیل به دو قطب و بلوک شرق و غرب شد، گفت: بلوک شرق به سلطه‌گری شوروی سابق و بلوک غرب سلطه‌گری آمریکا جنایت کار بود. وی با اشاره به اینکه سُلطه این دو کشور در تمام کشورهای جهان ادامه داشت، افزود: سال ۴۲ نهضت اسلامی به رهبری حضرت امام راحل شروع شد که یک تفکر جدیدی در دنیا شکل گرفت. دشمن ‌‌‌پس از ناامیدی از سرنگونی انقلاب به دنبال تضعیف حکومت رفت این نماینده مجلس با بیان اینکه از ابتدا انقلاب اسلامی و قبل از تشکیل انقلاب استکباران به دنبال عدم تشکیل این انقلاب بودند، گفت: هنگامی که انقلاب به نتیحه رسید، دنبال سرنگونی انقلاب در خیال خودشان بودند وقتی از سرنگونی ناامید شدند به دنبال جلوگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی بودند.

نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه ما امروز در مرحله‌ای قرار داریم که دشمن به این نتیجه رسیده‌ است، این انقلاب پابرجا و باید از گسترش آن جلوگیری کند، ادامه داد: برای جلوگیری از گسترش کار‌های متعددی را انجام دادند از جمله ۸ سال جنگ تحمیلی که به نتیجه نرسیدند چرا که شبیه حاج قاسم سلیمانی‌ها تربیت شده بودند که زور و قدرت دشمن را خنثی و بی اثر کردند.

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید