معاون مالی و اقتصادی شهردار یزد با تاکید بر شفاف‌سازی در مسائل مالی مرتبط با تعاملات مالی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با دولت، گفت: پرداخت بدهی‌های دولتی به شهرداری‌ها تسریع شود.

معاون شهردار یزد: لزوم پراخت سریع بدهی‌های دولتی به شهرداری یزد

به گزارش چادگان در یزد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مرکز استان، امیر شاکری در مورد بدهی‌های دولتی به شهرداری یزد، اظهار کرد: شهرداری‌های کشور از طریق سه درگاه کمیسیون شوراهای مجلس شواری اسلامی شهر، دبیرخانه کلانشهرها و سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها کار خود را دنبال می‌کنند.

وی افزود: در این زمینه و با توجه به اینکه شهرداری‌ها بیشترین ارتباط را با نهادهی دولتی دارند، درخواست تمام شهرداری‌های کشور بر این است که همراهی و تعامل با شهرداری‌ها افزایش یابد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری یزد شفاف‌سازی در مسائل مالی مرتبط با تعاملات مالی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با دولت را در بهبود شرایط بسیار موثر دانست و گفت: در حوزه‌های مختلف مرتبط با تعامل و ارتباط دولت و شهرداری‌ها از جمله مباحث ترافیکی، کتابخانه‌ها، وصول عوارض و موارد مختلف دیگر انتظار می‌رود پرداخت بدهی‌های دولتی به شهرداری‌ها مورد توجه بیشتر قرار گیرد.  

وی خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان نیاز به تامین منابع مالی دارند و به همین دلیل در صورتی که این منابع برای آنها تامین نشود، با مشکل جدی روبرو می‌شوند.

شاکری شمسی در پایان گفت: قطعا افزایش ارتباط و تعامل دوسویه شهرداری‌ها و دولت می‌تواند زمینه افزایش کمی و کیفی ارائه خدمات و همچنین جلب رضایت بیشتر شهروندان را به دنبال داشته باشد.

پایان پیام/د

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید