امام جمعه بندر ماهشهر گفت: همچنین مسئولان به هدایت آب‌های سطحی توجه بیشتری داشته باشند و هر چه سریع‌تر کانال‌های دفع فاضلاب‌ و آب‌های سطحی لایروبی شوند.

کانال‌های دفع فاضلاب‌ و آب‌های سطحی لایروبی شوند

به گزارش چادگان از بندر ماهشهر، حجت‌الاسلام سید امیر محمدی‌پور در خطبه‌های این هفته نمازجمعه بندر ماهشهر ضمن تسلیت به مناسبت وفات حضرت ام‌البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهداء اطهارکرد: خون شهدا هیچ‌گاه پایمال نخواهد شد و مادران شهدا مایه عزت همه ملت هستند.

وی با اشاره به رویدادهای جهان تصریح کرد: نظم نوین جهانی این گونه شکل گرفته است که هر چه آمریکا بگوید، دیگران باید اطاعت کنند، هر ملتی که از آمریکا نافرمانی کند، آن‌قدر به آن ملت فشار می‌آورند تا آن کشور را به اطاعت وادار کنند و دنیا بر اساس چنین فرهنگ امپریالیستی اداره می‌شود

امام جمعه بندر ماهشهر تاکید کرد: از پس از پیروزی انقلاب، جمهوری اسلامی ایران به نظم نوینی که غربی‌ها پایه‌گذاری کرده‌اند، اعتقادی ندارد زیرا آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها با ظلم به کشور‌های آسیایی و آفریقایی و غارت منابع آنان، سعی در برقراری عدالت اجتماعی در کشور خود دارند.

محمدی‌پور با اشاره به آرمان‌های جمهوری اسلامی عنوان کرد: ما به دنبال زمینه‌سازی برای ظهور فردی هستیم که دنیا را گلستان می‌کند و طبیعتا ستمگرانی که دنیا را بر اساس ظلم اداره می‌کنند، در برابر ما مقاومت خواهند کرد.

وی در همین ارتباط گفت: اگر کسی نگاه موشکافانه و عمیقی به آرمان‌های جمهوری اسلامی داشته باشد، تحمل خسارت‌هایی که در میانه راه دستیابی به این آرمان‌ها با آن برخورد می‌کند، برای او آسان خواهد بود.

امام جمعه بندر ماهشهر با اشاره به افزایش نزولات آسمانی، خواستار شکرگزاری از سوی آحاد مردم به درگاه خداوند تعالی شد.

محمدی‌پور تصریح کرد: همچنین مسئولان به هدایت آب‌های سطحی توجه بیشتری داشته باشند و هر چه سریع‌تر کانال‌های دفع فاضلاب‌ و آب‌های سطحی لایروبی شوند.

انتهای پیام/

By aminkav

دیدگاهتان را بنویسید